Finance

Nevyznáte se v nabídce povinného ručení?

Jak je to dlouho, co jste si sjednávali povinné ručení? Pokud tomu už pár let, vaše pojistka velmi pravděpodobně nesplňuje současné standardy. Nejen, že nezahrnuje širokospektrální asistenční služby, ale zcela jistě je také mnohem dražší, než konkurence. Změna povinného ručení přitom není tak náročná. Stačí si vyhledat vhodnou pojistku, vypovědět starou smlouvu a sjednat si novou. Většina pojišťoven dokonce vše zařídí za vás. Při čem se tedy při výběru nového povinného ručení řídit a kde jej hledat? Nebojte se, nebudete muset nikam na pobočku, vše lze zařídit z tepla vašeho domova.

Kalkulačka pojistného vám spočítá, kde ušetříte

Pohodlně se usaďte a zapněte si internetový prohlížeč. Veškeré informace o povinném ručení totiž najdete online a nezabere vám to ani moc času. Nebudete muset studovat všechny aktuální nabídky povinného ručení, stačí využít populární aplikaci s názvem kalkulačka povinného ručení a provést srovnání. Kalkulačky jsou k dispozici zcela zdarma a zahrnují srovnání všech hlavních pojišťoven. Stačí zadat základní údaje o vás a vašem vozidle a po potvrzení na vás kalkulačka „vyplivne“ výsledky porovnání. Okamžitě tak budete vědět, které pojištění je levnější. V závislosti na vašem vozovém parku můžete ušetřit i desítky tisíc korun. Běžný provozovatel motorového vozidla zpravidla ušetří několik tisíc. I taková částka však přijde vašemu rodinnému rozpočtu vhod.

Oblíbené české pojišťovny

Co se konkrétního doporučení týče, je to složitější. Pojišťovny neustále mění své podmínky a ceny se od sebe liší. Faktem je, že ačkoliv již Česká pojišťovna nedrží monopol, snaží se svou nabídkou konkurovat nejoblíbenějším pojišťovnám, jako jsou AXA pojišťovna či Wüstenrot. Velmi zajímavé je také ČPP povinné ručení. Více vám však prozradí aktuální srovnání kalkulačkou.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.