Garáž

Plechové garáže bez stavebního povolení

Stěžuje si Váš plechový mazlíček, že mu v zimě a za špatného počasí není venku zrovna nejlépe? Zkuste se vžít do jeho situace, také by se vám nechtělo mrznout a moknout. Jediným možným řešením se zdá být stavba garáže. Ta však není tak jednoduchá, jak by se na první pohled mohlo zdát. Musíte zohlednit, že ačkoliv v garáži „bydlí“ pouze váš automobil, jedná se o regulérní stavbu, stejně jako rodinný dům. Stavba garáže je nejen finančně, ale i časově náročnou záležitostí. Musíte sehnat stavební povolení, oběhat další příslušné úřady a samozřejmě sehnat spolehlivou stavební firmu, které poté, co převezme zálohu na materiál, nezmizí neznámo kam. Garáž navíc nejde postavit, kdo ví kdy. Zkuste přesvědčit nějakou stavební firmu, aby se dala do díla v průběhu zimy.

Pokud však zapátráte na internetu, objevíte geniální plechové garáže Siebau, které mají oproti klasickým kamenným stavbám celou řadu výhod. Ocel, ze které jsou plechové garáže vyráběny, je certifikovaná a výrobce na ni poskytuje záruku 10 let. Zkuste si představit, co se s vaší kamennou garáží může v průběhu deseti let stát. Takhle budete mít jistotu, že do garáže nebudete muset investovat navíc ani korunu. Samozřejmostí je stylový vzhled s venkovní omítkou, nikdo přece nechce mít na zahradě plechovou obludu. Můžete si vybrat z osmi barevných odstínů a mnoha typů, rozměrů a kombinací. Výsledkem tak může být garáž přesně podle Vašeho gusta. Siebau, to jsou jednotlivé, dvojité, řadové, ale také kombinované garáže, která mají minimální nároky na údržbu a mohou se pochlubit výbornými konstrukčními a statickými parametry. Na vaše přání může být zvýšena nosnost střechy.

Montáž plechových garáží je velmi jednoduchá a rychlá. Výrobce ji provede bez těžké techniky a prakticky kdykoliv. Na realizaci nebudete potřebovat stavební povolení (podle zastavěné plochy pozemku a stavebního zákona). Plechové garáže jsou moderní alternativou klasických garáží. Jsou vhodné pro všechny, kteří milují jednoduchost, funkčnost a moderní eleganci.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.