Postarejte se o svou zahradu s profesionální zahradní technikou

Nemůžete se dočkat, až v pátek zamknete dveře od kanceláře, odhodíte oblek někam do kouta a oblečete se do pracovního? Zahradničení je pro mnoho lidí synonymum pro odpočinek a relaxaci – není nic příjemnějšího, než na pár dní zapomenout na podepisování smluv, tabulky s nicneříkajícími daty, neustálé telefonní hovory a další rutinní záležitosti, které člověka neskutečně vyčerpávají po psychické stránce. Zvelebování zahrádky představuje jakýsi protipól. Zapotíme se a protáhneme si všechny svaly, ale právě v tom tkví kouzlo manuální práce.

Se správnými pomocníky jde práce pěkně od ruky

Ať už máte v plánu cokoliv, rozhodně se neobejdete bez kvalitních nástrojů. V opačném případě nebudou výsledky vašeho snažení vidět a práce vás přestane bavit. Klíčem k úspěchu je především pořádná zahradní technika – zvedněte se na chvíli od monitoru a udělejte menší revizi v garáži a kůlně. V jakém stavu je vaše sekačka? A jak je možné, že jste se doposud obešli bez rosiče a plotostřihu? Co takhle si letos udělat radost vertikulátorem, díky kterému bude trávník hustý a mnohem zdravější? Pokud si alespoň na jednu otázek odpovíte „ano“, obraťte se na firmu Kasch technik, která se již 15 let zabývá prodejem, servisem a půjčováním kvalitní zahradní, čistící a komunální techniky.

To nejlepší pro vaší zahradu i dům

Výsledkem letitých zkušeností v oboru je nabídka vysoce kvalitních, spolehlivých a zároveň cenově přijatelných výrobků. V nabídce zahradní techniky nechybí postřikovače, rosiče, foukače, sekačky, vertikulátory, sekačky ani žací traktory. Neméně zajímavá je také čisticí technika v podobě podlahových mycích, tlakových a zametacích strojů, vysavačů a úklidové chemie. Nezapomeňte prozkoumat akční slevy pro rok 2013, které u vybraného zboží dosahují až 33 %. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout a objednat na webu kaschtechnik.cz.

Publikováno: 12. 06. 2013

Kategorie: Zahrada

Autor: Adam

Tagy: čistící technika | komunální technika | rosiče | zahradní technika