Zahradní technika Hecht - nepřekonatelý poměr ceny a kvality

Jaro zanedlouho zaklepe na dveře a nám nezbude, než se opět pustit do práce na zahradě. Jenomže co když vám některý z věrných pomocníků vypoví službu? Anebo o obměně zahradní techniky přemýšlíte již od podzimu? Není důvod nákupy odkládat. A my vám představíme prémiovou značku Hecht, která vstoupila na český trh v první polovině 90. let minulého století. Pro potřeby hobby zahrádkářů je zahradní technika Hecht jako stvořená, protože snoubí kvalitu typickou pro profesionální segment i navzdory zachování přijatelné ceny.

Na vývoji se podílí sami zákazníci

Zahradní technika Hecht byla vytvořena z jednoho prostého důvodu. Nabídnou víc než standard, což je ve finále skutečně povedlo. Základní modelová řada podléhá neustálým inovacím, které vychází ze zpětné vazby náročných zákazníků. Před uvedením do prodeje prochází důkladnými testy. O ty se stará tým odborníků, kteří dohlížení na dodržení spolehlivosti, funkčnosti a vysokého standardu kvality. Dalším důvodem, proč si čeští zahrádkáři oblíbili sekačky na trávu a ostatní zástupce širokého portfolia zahradní techniky Hecht, je perfektní dostupnost náhradních dílů po celou dobu životnosti produktů. Síť servisních středisek je rovnoměrně rozprostřena po celé České republice a v případě jakékoliv závady nezůstanete na holičkách.

Kde pořídíte zahradní techniku Hecht za skvělé ceny?

V rozsáhlé nabídce ručního nářadí a zahradní techniky Hecht patří také kultivátory, zametací stroje, křovinořezy, pily, vyžínače, drtiče větví, štípačky na dřevo, lopaty, frézy a spousta dalšího náčiní. Můžete se po něm poohlédnout v e-shopu www.zahrada-eshop.cz, který provozuje zavedený prodejce ELESPO. Společnost je na trhu od roku 1990 a provozuje také kamennou prodejnu a servisní středisko. Nebudete-li si vědět rady s výběrem vhodného modelu, ochotně vám poradí kvalifikovaná zákaznická podpora.

Publikováno: 31. 01. 2015

Kategorie: Zahrada

Autor: Adam

Tagy: hecht | zahradní technika hecht