Bytové dekorace

TOP CRYSTAL: Křišťálové umění do každého interiéru

Potrpíte si na stylové doplňky, ale máte příliš vysoké nároky? Pokud se vám běžný sortiment jeví jako příliš fádní, bude se vám líbit ručně vyráběný český křišťál od nejlepších českých sklářů. Ve světě si výrobku velmi cení pro vysokou uměleckou hodnotu. Vy si je můžete zakoupit u společnosti TOP CRYSTAL TRADE.

Krásné dekorace z křišťálu si zaslouží i vaše bydlení

TOP CRYSTAL TRADE založili dva lidé, kteří milují cestování a umění. Jak tyto dvě zdánlivě odlišné věci souvisí? Společníci hledali příhodné dárky pro přátele v zahraničí a když objevili český křišťál, zjistili, že je o něj ve světě velký zájem. O to víc je překvapilo, že u nás – v zemi, kde se čirý a barevný křišťál vyrábí – se o něj lidé tolik nezajímají. A tak vznikl e-shop s rozsáhlou nabídkou toho nejlepšího, co je v daném sortimentu k mání. Cíl byl jasný – dostat jedinečné umění českých sklářů do širšího povědomí.

Možná si myslíte, že křišťál do domácnosti nepatří. Že je výsadou bohatých lidí a honosných interiérů. Opak je pravdou – český křišťál má v českých domácnostech místo. Nemusíte přitom smýšlet kdovíjak vlastenecky. Stačí ho srovnat s lacinými asijskými dekoracemi. Chcete-li mít na očích mistrovské dílo, máte možnost. Ať už jde o vázy, mísy, svícny nebo sklenice, kombinace pečlivě zvolených barev a precizní ruční brus působí jako pasta pro oči. Hodí se do moderního i klasického interiéru.

Údržba je snadná, jen ji nesmíte hrotit

V e-shopu top-crystal.cz seženete barevný i čirý křišťál, ale také neméně stylové výrobky z čirého a hutního skla. Třpyt, lesk a vysoký index lomu světla křišťálu dodává vysoký obsah olova (až 24 %). Údržba vám vrásky nepřidělá, olovnatý křišťál stačí ručně omýt pod vlažnou tekoucí vodou. Rozhodně k čištění nepoužívejte agresivní čistidla a saponáty – ty by mohly povrch nenávratně znehodnotit.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.