Plovoucí vodní molo je cenově dostupné, praktické a odolné

Disponujete vlastní vodní plochou, případně máte na starost veřejné prostory, a chcete vybudovat nové molo? Pak se budete muset rozhodnout mezi pevnou a plovoucí stavbou. V posledních letech se upřednostňují plovoucí systémy, protože jsou cenově výhodnější a zároveň nabízí několik dalších výhod. K nejlepším produktům patří výrobky EZ Dock, které v České republice nabízí společnost HAGS Praha. V následujících řádcích se dozvíte, jaké prvky systém obsahuje a proč se bude plovoucí varianta zamlouvat i vám.

V čem je plovoucí molo lepší než pevná stavba?

Realizace vodního mola je finančně náročná, ale plovoucí vodní mola nabízí možnost, jak za stavbu ušetřit nemalou částku. Konstrukce z mnoha vzájemně propojených těles je variabilní a flexibilní. Dílce lze kdykoliv odpojit a poskládat z nich molo jiného tvaru. Díky snadné manipulaci je mnohem jednodušší údržba a případné opravy. Jednotlivé prvky jsou vyměnitelné a v případná poškození lze vyřešit bez zbytečných průtahů. Společnost HAGS Praha nabízí kolekci produktů Marina, jejíž součástí není pouze revoluční systém EZ Dock, ale také množství dalších produktů. Všechny jsou vysoce odolné, mají dlouhou životnost a prakticky nulovou údržbu. Jedná se o následující produkty:
  • výtah pro čluny – usnadňuje vytahování člunů z vody,
  • boat port – snadno sestavitelné přístaviště udržuje loď mimo dosah vodní hladiny,
  • kotvící systém – odolné prvky do všech typů vod umožňují rychlé ukotvení lodí,
  • lodní můstky – konstrukce umožňující bezpečný vstup na molo,
  • EZ Trail – unikátní systém, který slouží jako přístupový chodník přes libovolný úsek na vodní ploše,
  • EZ Launch – bezpečný systém pro kotvení kajaků a kánoí pro děti, seniory a zdravotně postižené osoby,
Systém EZ Port plně respektuje současné požadavky na bezpečnost, kvalitu, odolnost i estetiku. Chcete-li se o něm dozvědět více, obraťte se na odborníky z HAGS Praha. Informace najdete na verejnyprostor.cz.

Publikováno: 11. 02. 2017

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Adam

Tagy: ez port | plovoucí vodní molo