Vzduchotechnika

Německá vzduchotechnika Blauberg potěší cenou i kvalitou

Zdá se vám, že máte doma příliš vlhko? Špatně se vám dýchá a často pociťujete nepříjemný zápach nebo kouř? To všechno mohou být znaky nedostatečné nebo zcela chybějící ventilace, která se může negativně projevit na vašem zdraví. Astma, nejrůznější alergie nebo onemocnění krevního oběhu a respiračního ústrojí – to je jen základní výčet zdravotních komplikací, k jejichž prevenci přitom stačí tak málo – kvalitní ventilace.

Jak vybrat ventilaci?

Výběr ventilátoru bychom měli podřídit několika parametrům – kapacitě, umístění a potřebnm úpravám. Ventilátory v koupelnách a toaletách se většinou neobejdou bez časovačem, díky kterému se zařízení automaticky vypne, když místnost opustíte. Praktický je i senzor reagující na nastavenou úroveň vlhkosti. V kuchyni a dalších místostech naopak využijete šňůrkový spínač, který vám umožní krátkodobou ventilaci. Kapacita přístroje závisí nejen na objemu, ale i typu místnosti. Zatímco do kuchyně o výměře 8 – 18 m2 je vhodné zařízení o kapacitě 100 – 300 m3/h, v koupelně o výměře 8 – 12 m2 postačí ventilátor s kapacitou 90 – 150 m3/h. Vzorec na výpočet objemu a přehlednou tabulku najdete na webových stránkách výrobce Blauberg v sekci poradna (www.blauberg-ventilatory.cz/poradna).

Proč právě Blauberg?

Ventilátory značky Blauberg jsme ovšem nezmínili náhodou. Společnost se výrobou bytových i průmyslových ventilátorů zabývá již od roku 1980 a patří mezi absolutní špičku. Nabízí vysoce kvalitní techniku, ke které poskytuje kompletní servis a poradenství. Sortiment si můžete prohlédnout na webu blauberg-ventilatory.cz a rovnou si ho i objednat. Nepřehlédněte pravidelné akce, díky kterým lze ušetřit až 45 % z původní ceny a v případě nejasností se nezapomeňte zeptat na vše, co vás ohledně nabízené vzduchotechniky zajímá. Součástí sortimentu jsou i ventilátory s moderním designem, dálkové ovladače, vzduchovody, rekuperační jednotky a potrubí. Všechny výrobky jsou přizpůsobeny českému trhu a drží si ceny na velmi přijatelné úrovni.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.