Artokna - vyberte si okno podle svých představ

V době, kdy klademe velký důraz na nízkou energetickou spotřebu domácnosti, je výběr oken klíčový. Nedostatečně utěsněnými okenními otvory uniká obrovské množství tepla, což se následně odrazí na výdajích za energie. Čeká-li vás stavba nebo rekonstrukce, budete muset učinit důležité rozhodnutí. Moderní okna se vyrábí z plastových, dřevěných a hliníkových profilů a každý z materiálů má své přednosti a slabiny. Nebudeme vás přesvědčovat o tom, který je lepší, nebo horší, ale představíme vám alternativu, která vás uspokojí hned z několika hledisek.

Perfektní vlasnosti a vytříbený design

Zaujala nás nabídka od společnosti Artokna, která se výrobou plastových, dřevěných a hliníkových oken zabývá již od roku 1994 a postupně se vypracovala z malé montážní firmy na společnost s ročním obratem 60 milionů. Každý rok realizuje více než 3 000 zakázek a to v rámci rodinných domů i bytových družstev. Zaměřili jsme se na produktové portfolio plastových oken, které vyrábí z profilů Aluplast, Rehau, Salamander a VEKA. Ve všech případech jde o velmi kvalitní pěti až sedmikomorové systémy s velmi elegantním a moderním designem a vysokou užitnou hodnotou. V kombinaci s izolačními dvojskly nebo trojskly s nízkoemisivní vrstvou nabízí perfektní tepelnou i zvukovou izolaci. Plastová okna Artokna jsou vybavena celoobvodovým kováním a celoobvodovým těsněním na rámu okna i křídle. V případě otvíravě sklopných plastových oken můžete počítat se čtyřmi polohami kliky – okna lze zcela otevřít, zavřít a využít mikroventilaci a ventilaci.

Ideální kompromis mezi plastovými a hliníkovými okny

Nabídka profilů je opravdu pestrá a objednat si je můžete ve standardní bílé barvě, ale také v dřevodekorech a libovolném odstínu palety RAL. A našlo by se něco i pro opravdové fajnšmekry, kteří se shlédli v profilech z hliníku, ale přesto před ním upřednostnili plast. Některé typy profilů lze zkombinovat s krycími hliníkovými lištami, které plastovým oknům propůjčí opravdu neotřelý vzhled. Výsledek budí stejně luxusní dojem jako originální hliníková okna, ale zachovává si vlastnosti, které jsou typické pro plastové profily. Vnější plocha se snadno udržuje a je velmi odolná vůči teplotním změnám. Kompletní nabídku profilů a další zajímavé informace najdete na www.artokna.com. V případě okenních systémů od společnosti Arokna sázíte na prověřenou kvalitu, velmi příjemné ceny a krásný design, díky kterému se budete domů těšit.

Publikováno: 15. 10. 2013

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Adam

Tagy: hliníkové krycí lišty | plastová okna artokna | plstová okna