Garáž

Rolovací garážová vrata MINIROL

Rozhodli jste se, že si uděláte radost novými garážovými vraty, ale nejste si jistí, zda je do své kompaktní garáže vůbec seženete? Máme pro vás dobrou zprávu – našli jsme pro vás vysoce kvalitní, bezpečná a zároveň cenově dostupná vrata, která vaši garáž změní k nepoznání. Středem našeho zájmu se staly rolovací garážová vrata MINIROL, která jsou vyráběna na míru. Jedině tak budete mít jistotu, že budou vyhovovat vašim potřebám a požadavkům. Důvodů, proč si vybrat právě výrobky značky MINIROL, je hned několik. A my vám je prozradíme.

Hlavní výhodou rolovacích vrat je bezesporu značná úspora místa pod stropem garáže. Instalace je velmi jednoduchá a umožňuje snadný přístup pro údržbu či případný servis. Hliníkové lamely se rolují do horního boxu – pod stropem vám nebudou zavázet žádné kolejnice a podobné mechanismy, což v případě menší garáže jistě oceníte.

Garážová rolovací vrata vynikají jednoduchou opravitelnost, která je dána přítomností hliníkových lamel. Poškozené lamely (např. při kolizi s automobilem) lze rychle a snadno vyměnit. Ušetříte tak spoustu času i peněz, které byste byli nuceni investovat do opravy jiného typu vrat. U těch je často třeba vyměnit velkou část nebo dokonce celá vrata.

Pro rolovací vrata je sice typická jednoduchá konstrukce, ale přesto jsou velmi bezpečná a to především díky přítomnosti nejrůznějších bezpečnostních prvků (infrazávora, optoelektronická lišta apod.).

# 101 syntax error – content cannot be displayed

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.