Rekonstrukce domu

Proč si pořídit plovoucí podlahu?

Vybrat podlahu není jednoduchá záležitost. Současná nabídka materiálu je velmi bohatá a bez pomoci odborníků se v ní vyzná jen málokdo. V prvé řadě byste se však měli rozhodnout, zda budete krytinu lepit k podkladu „napevno“, nebo se přikloníte k plovoucí podlaze. Jaké má populární „plovoučka“ výhody? Následující informace nám prozradili odborníci z firmy Hajný – Podlahy České Budějovice.

Plovoucí podlahy České Budějovice patří k nejprodávanějším podlahovým krytinám. Jejich popularita je dána kombinací příznivé ceny, pěkného vzhledu a slušné odolnosti.

Plovoucí podlahu položíte i vlastními silami

Velkou výhodou plovoucích podlah je poměrně jednoduchá a časově nenáročná pokládka. Pro šikovnějšího kutila nepředstavuje realizace žádný větší problém ani bez předchozích zkušeností – stačí se držet doporučeného postupu.

Plovoucí podlahu tvoří několik jednotlivých částí, které jsou zapotřebí k dosažení potřebné tepelné a zvukové izolace. Poslední je nášlapná vrstva se speciální úpravou proti mechanickému poškození. Což samozřejmě neznamená, že krytina vydrží všechno, ovšem s ohledem na způsob pokládky není výměna poškozeného dílu náročná.

V možnosti výměny podlahy tkví jedna z největších výhod plovoucích podlah. Dojde-li k poškození přilepené krytiny, problém je na světě. Plovoučku lze v případě potřeby kdykoliv rozebrat.

Čištění bez zbytečných starostí

Za zmínku stojí i snadná údržba. Plovoucí podlahy se hodí do míst, kde je vyžadována vysoká úroveň čistoty. Mohou se stírat i vysávat. Měli byste si však dobře rozmyslet, pro který materiál se rozhodnete. Materiály citlivé na vlhkost a kontakt s vodou jsou nevhodné do koupelny, prádelny apod. Do prostředí s vyšší relativní vlhkostí vzduchu jsou jako stvořené vinylové podlahy České Budějovice.

Plovoučkám nelze nic vytknout ani v souvislosti s designem. O tom se můžete přesvědčit na vlastní oči – zajeďte se podívat na plovoucí podlahy České Budějovice přímo do showroomu specializovaného prodejce Podlahy Hajný.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.