Exteriér

Plastová okna s profily Salamander – německá kvalita, která vaše bydlení odhluční až o 47 dB!

V době, kdy se každý z nás snaží snížit náklady za energie, jsou okna s perfektními izolačními vlastnostmi samozřejmostí. Pokud se na na výměnu oken teprve chystáte a ztratili jste se v množství výrobců a stavebních firem, mohla by vaše padnout a na společnost CEDERA s.r.o., která se zabývá montáží vysoce kvalitních plastových oken s německými profily SALAMANDER. A proč právě na ni? Důvodu je hned několik a my vám je samozřejmě prozradíme.

Jsou věci, na kterých se nevyplácí šetřit a patří mezi ně i nová okna. Pokud však přesto narazíte na někoho, kdo prvotřídní systémy nabízí za skvělé ceny, neměli byste váhat. Nejinak tomu je i v případě plastových oken Salamander. Jsou precizně zpracovaná, stálobarevná a pyšní se moderním designem, který zvýší estetickou hodnotu vašeho bydlení. Plastová okna si své vlastnosti uchovávají po mnoho let a právě tehdy poznáte, že jste investovali dobře.

Společnost CEDERA s.r.o. si pro montáž plastových oken nevybrala německé profily Salamander náhodou. Jejich ultra hladký povrch a unikátní zářivě bílá barva jen těžko hledají konkurenci. Výrobce profily navrhl tak, aby v místech přechodu nedocházelo k oslabení materiálu, čehož dosáhl zesílením plastů. Při výrobě se využívá velmi kvalitní a zdravotně nezávadný plast, který je odolný vůči povětrnostním vlivům a častým teplotním výkyvům. Díky zasklívacím lištám lze do oken vsadit až 34 mm hrubé skla a zajistit zvukovou izolaci až do 47 dB. Nadstandardní tepelně izolační vlastnosti zaručuje propracovaný systém až sedmi komor, který se využívá v nízkoenergetických a pasivních domech.

Pokud si s výběrem oken nevíte rady, případně netušíte, zda pro vás nejsou vhodnější dřevěná eurookna, neváhejte společnost CEDERA kontaktovat. Odborníci vám rádi poradí s výběrem správného profilu a vypracují vám přesnou cenovou kalkulaci. O tu předběžnou si můžete zažádat zde. Kompletní informace o oknech Salamander najdete na www.cedera-okna.sk.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.