Dopřejte dětem povlečení, ve kterém se jim bude spát jako v bavlnce

Povinností každého rodiče je zajistit, aby děti měly maximálně pohodlný spánek. Což znamená pořídit kvalitní postel, komfortní matraci a v neposlední řadě také vhodné povlečení. A právě na to se zaměříme v dnešním článku.

Dětské povlečení z bavlny je klasika, kterou nic nepokazíte

Prvním krokem je volba vhodného materiálu. Na trhu je bavlna a její nejrůznější varianty, nicméně pokud vsadíte na 100% bavlněné dětské povlečení, rozhodně neuděláte chybu. Bavlna je příjemná k pokožce a velmi dobře se pod ní spí během celého roku. Je prodyšná, měkká, pružná, dobře saje a navíc vás nevyjde na závratnou sumu jako luxusnější materiály. Jedinou „nevýhodou“ je nutnost žehlení, ale to by vás odradit nemělo.

Povlečení pro děti by mělo mít stylový potisk

Máte za to, že dětem na potisku nezáleží? Možná, že designové zpracování neřeší tak, jako vy, ale to neznamenám že jim nemůžete udělat radost něčím opravdu hravým. Chcete-li, aby se do postele alespoň trochu těšily, dopřejte jim usínání s jejich oblíbenými pohádkovými postavičkami. Takové povlečení pro děti navíc skvěle doplní ostatní interiérové prvky a dětský pokoj bude vypadat zase o něco lépe. Povlečení pro děti

Buďme však trochu konkrétnější. Co momentálně letí?

Pro malého kluka je jako stvořené povlečení s motivem autíček z animáče Cars. Krok vedle neuděláte ani v případě Spidermana a dalších superhrdinů. Roztomilé jsou také postavičky z populární hry Angry birds. A pokud preferujete klasiku, oblečte peřiny do povlečení s motivy večerníčkových pohádkových postaviček. Větší kluci zase milují Hvězdné války a Simpsonovi. A co pro holčičky? Ty milují princezny, víly, Barbie, Hannah Montanu, panenky Monster High a poníky z My Little Ponny. K mání jsou také nejrůznější motivy z dalších „disneyovek“ - povlečení s Minnie nebo medvídkem Pů. Nevíte si rady s výběrem vhodného motivu a nechcete šlápnout vedle? Nechte děti, ať si vyberou samy. Začít můžete na www.domacipohoda.cz. V e-shopu seženete krásné dětské povlečení se všemi výše zmíněnými potisky. Kvalita je špičková a ceny příjemné!

Publikováno: 11. 01. 2015

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: dětské povlečení | povlečení pro děti