Plastová okna je třeba vybírat s rozmyslem

V minulých článcích jsme vás upozorňovali nad možností jednoduché změny dodavatele elektřiny či plynu (v závislosti na tom, čím topíte), díky které ušetříte i několik tisíc korun ročně. Pojďme se však na úsporu za energie podívat z jiné stránky. Mnohem lepší je totiž prevence, tedy zamezení úniku tepla. Toho lze dosáhnout několika způsoby, tedy zateplením fasády a střechy a montáží plastových oken. Jsou to však právě okna, přes která uniká zdaleka nejvíce tepla a je tedy logické, že byste měli začít právě u nich. Moderní plastová okna jsou velmi rozšířená a za posledních deset, dvacet let, našly své místo nejen v rodinných a činžovních domech, ale také v průmyslových a administrativních objektech. Výhoda plastových oken však nespočívá jen v úspoře za teplo.

Levná okna z Polska? Ruce pryč!

Dostali jste do schránky letáček s výhodnou nabídkou plastových oken, které mají svůj původ v Polsku? V naprosté většině případů se jedná o plastová okna, které se svou kvalitou nemohou s těmi klasickými rovnat. Polské výrobky nedoléhají, tedy netěsní, ani zdaleka tak dobře, jako dražší konkurenční okna. Zdánlivá úspora několika tisíc se tedy v konečném součtu pěkně prodraží. Raději si tedy za okna pár tisíc korun připlaťte a vsaďte na prověřenou firmu s mnoha kladnými referencemi. Ušetříte více, než v případě nekvalitních oken a odpadne vám mnoho starostí.

OKNA.EU šetří vaší peněženku

Když je řeč o společnosti s tradicí, bylo by na místě zmínit firmu OKNA.EU, která se může pochlubit dvacetiletými zkušenostmi a spoustou spokojených klientů. Nabízí vysoce kvalitní plastová okna v mnoha variantách (včetně atypických oken) a provedeních. Značně oblíbené jsou netradiční barevné kombinace, které pomohou oživit vaše bydlení či kancelář. Chcete-li dům sladit s přírodou, doporučují se dřevěné dekory, jako jsou zlatý dub či ořech. Pamatujte si, že okna jsou dlouhodobou investicí a v případě OKNA.EU velmi výhodnou.

Publikováno: 14. 05. 2012

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Adam

Tagy: okna | okna.eu | plastová okna