Rekonstrukce domu

Plastová okna je třeba vybírat s rozmyslem

V minulých článcích jsme vás upozorňovali nad možností jednoduché změny dodavatele elektřiny či plynu (v závislosti na tom, čím topíte), díky které ušetříte i několik tisíc korun ročně. Pojďme se však na úsporu za energie podívat z jiné stránky. Mnohem lepší je totiž prevence, tedy zamezení úniku tepla. Toho lze dosáhnout několika způsoby, tedy zateplením fasády a střechy a montáží plastových oken. Jsou to však právě okna, přes která uniká zdaleka nejvíce tepla a je tedy logické, že byste měli začít právě u nich. Moderní plastová okna jsou velmi rozšířená a za posledních deset, dvacet let, našly své místo nejen v rodinných a činžovních domech, ale také v průmyslových a administrativních objektech. Výhoda plastových oken však nespočívá jen v úspoře za teplo.

Levná okna z Polska? Ruce pryč!

Dostali jste do schránky letáček s výhodnou nabídkou plastových oken, které mají svůj původ v Polsku? V naprosté většině případů se jedná o plastová okna, které se svou kvalitou nemohou s těmi klasickými rovnat. Polské výrobky nedoléhají, tedy netěsní, ani zdaleka tak dobře, jako dražší konkurenční okna. Zdánlivá úspora několika tisíc se tedy v konečném součtu pěkně prodraží. Raději si tedy za okna pár tisíc korun připlaťte a vsaďte na prověřenou firmu s mnoha kladnými referencemi. Ušetříte více, než v případě nekvalitních oken a odpadne vám mnoho starostí.

OKNA.EU šetří vaší peněženku

Když je řeč o společnosti s tradicí, bylo by na místě zmínit firmu OKNA.EU, která se může pochlubit dvacetiletými zkušenostmi a spoustou spokojených klientů. Nabízí vysoce kvalitní plastová okna v mnoha variantách (včetně atypických oken) a provedeních. Značně oblíbené jsou netradiční barevné kombinace, které pomohou oživit vaše bydlení či kancelář. Chcete-li dům sladit s přírodou, doporučují se dřevěné dekory, jako jsou zlatý dub či ořech. Pamatujte si, že okna jsou dlouhodobou investicí a v případě OKNA.EU velmi výhodnou.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.