Exteriér

Plastová okna a zimní zahrady – aneb za co se vyplatí připlatit

Rostoucí cena energií vám nedá spát a marně přemýšlíte nad tím, jak cifru na účtech za teplo alespoň trochu snížit? Chcete-li ušetřit pár tisíc, přejděte na levnějšího dodavatele, toužíte-li uspořit mnohem více, zabraňte teplu, aby unikalo ven. A vzhledem k tomu, že obrovské množství tepla uniká přes okenní otvory, nebyla by na škodu výměna starých okenic. Patříte-li ke zmenšující se skupině lidí, kteří ještě nemají plastová okna, rychle všechno napravte a dodejte svému bydlení na estetice. Dům s plastovými okny je nejen energeticky úspornější, ale navíc i skvěle vypadá. Vzhledem k pestré nabídce profilů a barevných dekorů můžete zkombinovat plastová či hliníková okna tak, aby korespondovala se zbytkem objektu.

Chcete ušetřit? Vsaďte na kvalitu

Při výběru výrobce se je třeba držet několika zásad. Tou nejdůležitější je fakt, že nejlevnější vždy neznamená nejlepší. Řeč je o nekvalitních plastových oknech z Polska, které trpí rychlou deformací a navíc neizolují tak, jak by měly. Nová okna představují dlouhodobou investici a má-li se vrátit, měli byste vsadit na výrobky prověřené a dlouhodobě působící společnosti. Jednou z nich je i DAFE-PLAST Jihlava s.r.o., která se výrobou plastových oken zabývá již od roku 1992. Sortiment se však neomezuje pouze na okna – v nabídce společnosti najdete i stále oblíbenější zimní zahrady, díky kterým si budete moct užívat pobyt na terase po celý rok.

Kompletní přehled produktů a další důležité informace najdete přímo na webu dafe.cz, jehož součástí je i šikovný konfigurátor. Ten vám pomůže s předběžnou kalkulací ceny zimní zahrady.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.