Rekonstrukce domu

Neriskujte křivou podlahu a obraťte se na odborníky

Rozhodli jste se, že je ten správný čas na novou betonovou podlahu, ale nemáte zkušenosti s její realizací? Nechcete-li, aby vaše skříně putovaly z jedné strany místnosti na druhou, svěřte raději práci odborníkům. Ti se postarají o to, aby byla perfektně rovná a dostatečně kvalitní na to, aby velmi dlouho vydržela v původním stavu. O nikom takovém nevíte? Pak by vás mohly zaujmout služby firmy Dušana Urbánka, která se pokládkou betonových a anhydritových podlah zabývá 12 let a působí v rámci celé České republiky.

Firma Urbánek – betonové podlahy realizuje pokládku v interiérech i exteriérech a to bez ohledu na typ objektu a velikost plochy. Během své mnohaleté působnosti nasbírala řadu referencí a to nejen v podobě rodinných domů, ale také komerčních a administrativních prostor, škol apod. Působí i jako subdodavatel větších firem.

Proč si na realizaci podlahy pozvat profesionály?

Je třeba si uvědomit, že podlaha musí vydržet velmi dlouho a pokud má svou funkci plnit na sto procent, je nezbytné dodržet moderní technologické postupy a použít kvalitní materiál. Nedílnou součástí je i promyšlená izolace a výztuž podlahy a ani na tu nebudete sami. Firma Urbánek realizuje betonové a anhydritové podlahy na klíč – tedy od prvotní konzultace až po dodávku kvalitních a certifikovaných materiálů a realizaci.

Anhydrit, nebo beton?

Oba materiály mají své nesporné výhody, ale ty praktické převažují u anhydritu. Realizace anhydritové podlahy je mnohem rychlejší a „čistá“. Navíc je mnohem jednodušší dosáhnout dokonale rovného povrchu, přičemž u betonu jde především o zručnost řemeslníků. Křivé betonové podlahy se v případě firmy Urbánek bát nemusíte – strojně hlazená betonová podlaha je také perfektně hladká.

Další předností anhydritu je zhruba o 20 % lepší prostupnost tepla, což oceníte především v kombinaci s podlahovým vytápěním. V neposlední řadě je anhydrit pevnější a nedochází u něj k praskání. Pokládka betonové podlahy je oproti tomu levnější, ale s ohledem na možné budoucí komplikace (ošetření prasknuté podlahy) vás bezproblémový anhydrit nevyjde o moc dráž.

Vždy jde o individuální volbu, která závisí na konkrétních podmínkách. Vám ideální řešení prozradí odborníci z firmy Urbánek.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte krásné moderní tapety na zeď za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.