Reality

Hledáte nové bydlení v Brně? Obraťte se na profesionálního makléře s lidským přístupem!

Přemýšlíte nad změnou bydliště a rádi byste se usadili ve větším městě? Pokud vám z nějakého důvodu nevyhovuje Praha, vsaďte na příjemné prostředí moravské metropole. Brno má opravdu co nabídnout a najdete v něm ideální kombinaci občanské vybavenosti, dostatku pracovních příležitostí, bohatého kulturního života a spousty klidných míst. Za zmínku samozřejmě stojí i okolní příroda a především pak bezprostřední blízkost Moravského krasu.

Čtyřistatisícové Brno představuje perfektní místo pro život a není divu, že se do něj stěhuje stále více lidí. I v Brno však můžeme rozdělit na atraktivní lokality a místa, kterým byste se raději měli vyhnout a pokud se v něm nevyznáte, měli byste se obrátit na někoho, kdo vám při hledání nového bydlení podá pomocnou ruku. Mezi ty nejpovolanější odborníky patří i Jakub Hrbáč, osobní realitní makléř společnosti RE/MAX.

Jakub Hrbáč patří mezi nejúspěšnější makléře v regionu a za jeho úspěchy stojí především lidský přístup. Špatné zkušenosti, které jste doposud s realitními makléři měli, se během spolupráce s Jakubem Hrbáčem rozplynou. Reference, které si můžete prohlédnout na jeho osobním webu na www.jakubhrbac.cz, ostatně hovoří za vše.

Důvodů, proč domy a byty na prodej Brno hledat právě s Jakubem Hrbáčem, je hned několik. Díky jeho perfektní znalosti brněnského trhu s realitami ušetříte spoustu peněz – na rozdíl od ostatních makléřů vám vyjedná co nejvýhodnější podmínky a naopak vyselektuje nevhodné nebo předražené nabídky. Samozřejmostí je prověření fyzického stavu objektu a pomoc s řešením problémů či budoucími plány. Sami nebudete ani na související právní procesy – Jakub se postará o vytvoření veškerých smluv a provede nezbytná opatření, které vás ochrání před případnými problémy.

Svět realit je pro Jakuba Hrbáče prací a potěšením zároveň. Může se pochlubit nejvyšším možným dosaženým vzděláním v oboru – disponuje nezávislou certifikací pro jakost ISO 17024. Za zmínku stojí i jeho osobní blog, ve kterém pravidelně přináší zajímavé tipy pro ty, kteří chtějí koupit nebo prodat bylení. Ať už se však rozhodnete pro hledání nové adresy s Jakubem Hrbáčem, nebo bez něj, přejeme vám hodně štěstí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.