Oprava střechy? Raději se obraťte na profíky!

Střechu nad hlavou, která zajistí ochranu před nevyzpytatelným počasím, považujeme za naprosto samozřejmou věc. Ale tím spíš si uvědomíme její význam, když přes ni začne zatékat nebo se objeví jiné problémy. A protože žádný materiál nevydrží věčně, může se to stát opravdu každému. Pokud potíže s děravou střechou řešíte právě teď, budou se vám hodit následující tipy. Nepřestávejte číst a dozvíte se, proč se obrátit na odborníky ze stavební firmy.

Dlouholeté zkušenosti v oboru

Opravy a rekonstrukce střech patří mezi specializované činnosti, které nemůže provádět každý. Respektive může, ale s velmi nejistým výsledkem. Obrátíte-li se na řemeslníka bez prokazatelných referencí, musíte akceptovat riziko, že svou práci neodvede tak, jako zkušení pokrývači z renomované stavební firmy. V praxi to samozřejmě může být i naopak – samostatně pracující řemeslník může odvádět kvalitnější práci než firma. Podstatné je, abyste zvolili skutečného odborníka. Výhodou větší firmy je flexibilita a lepší koordinace práce v případě rozsáhlejších oprav. Větší počet pokrývačů zakázku dokončí podstatně rychleji.

Jak poznáte profesionální přístup?

Rozhodnete-li se pro opravu či rekonstrukci střechy stavební firmou, zaměřte se na následující kritéria. Odborníky poznáte i tak, že:
  • akceptují menší i větší zakázky,
  • přistupují k zákazníkům individuálně,
  • zdarma poradí a doporučí vhodné řešení,
  • nabízí komplexní služby,
  • preferují osobní kontakt.

Na koho se obrátit?

Všechna výše uvedená kritéria splňuje například firma Techbuild company s.r.o., která se na trhu pohybuje přes 20 let. V rámci komplexních služeb nabízí vše od vytvoření projektu až po opravy a realizace nových střech. Odborníky můžete kontaktovat elektronicky a zároveň se s nimi domluvit na osobní konzultaci přímo na místě. Bližší informace najdete na www.strechysegment.cz.

Publikováno: 08. 10. 2017

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Adam

Tagy: oprava střechy | rekonstrukce střechy