Skvělé tipy

Zbytečně neriskujte a nechte práci ve výškách na profesionálech

Snášíte výšky dobře, nebo se raději držíte při zemi? Čas od času se bohužel pracím ve výškách nevyhneme. Kácení vzrostlých stromů, oprava fasády, střechy nebo třeba mytí oken… Všechny tyto specifické činnosti vyžadují zvláštní vybavení a zároveň dostatek zkušeností. Opravdu se na to cítíte, nebo to raději necháte na profesionálech, kteří se ve výškách cítí jako ryby ve vodě?

Výškové práce není radno podceňovat. Opravdu nejsou pro každého a pokud vám představa lezení na strom nebo lešení nedělá dobře, raději se obraťte na odborníky, kteří disponují adekvátním vybavením. Třeba na ty ze společnosti Araneuss, kteří provádí práce ve výškách v širokém rozsahu.

S čím vám mohou profesionálové z firmy Araneuss pomoct?

Společnost Araneuss nabízí realizaci výškových prací od A do Z. K práci ve výškách využívá horolezeckou techniku, která zkušeným řemeslníkům umožňuje vše od čištění a natírání fasády, izolace dilatační spáry a montáže hromosvodů, až po realizaci ochrany proti holubům nebo montáže vzduchotechniky.

Na Araneuss se můžete obrátit s takřka jakýmikoliv požadavky. Díky dlouholetému působení v oboru dokáže zajistit drobné i velmi komplexní výškové rekonstrukční práce. A ať už máte v plánu klasické nebo rizikové kácení stromů nebo cokoliv jiného, vždy se můžete spolehnout na pečlivou individuální přípravu.

Práce ve výškách po celý rok a to i v těžce dostupných místech

Specialisté z firmy Araneuss pracují bez jakýchkoliv omezení po celý rok. Díky horolezecké technice mohou provádět výškové práce i v těžce dostupných místech. Mezi klienty patří správci objektů, bytová družstva, obce, reklamní agentury, stavební firmy i soukromé osoby.

Proč zbytečně riskovat? Bez odborných znalostí, zkušeností a drahé techniky jsme na většinu činností ve výškách krátcí. Ucelený přehled činností, se kterými vám může Araneuss pomoct, najdete na www.vyskove-prace-araneuss.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.