Dlaždice nesmí v moderním interiéru chybět

Obsah článku:
  1. Lepší obklady nenajdete

Moderní interiér se bez obkladů a dlažby neobejde. Obliba těchto stavebních prvků tkví nejen v jejich funkčnosti a snadné údržbě, ale také jednoduše v tom, že dobře vypadají. Pokud se v dohledné době chystáte na rekonstrukci vašeho obydlí, případně pokládku nové venkovní dlažby, neměli byste přehlédnout pestrou nabídku produktů firmy Kerabel s.r.o. Ta nabízí vysoce kvalitní obklady a dlažbu z dílen světových výrobců.

Lepší obklady nenajdete

Společnost Kerabel ve svém oboru působí již od roku 1992 a její specializací jsou nejen obklady a dlažby, ale také stavební chemie a sanitární vybavení. Zkrátka vše, co se vám bude hodit při rekonstrukce koupelny či kuchyně. A jsou to právě obklady do kuchyně, mezi kterými si vyberte opravdu každý. Kromě klasického a moderního stylu najdete v sortimentu i rustikální a renesanční kousky. Fajnšmekři, kteří chtějí zachovat viktoriánský charakter interiéru, sáhnout po dlažbě Original Style.

Mezi obklady do koupelny narazíte na keramické obklady renomovaných italských, ale i španělských, portugalských a anglických výrobců. Za zmínku stojí Bissaza, Refin, La Fabbrica či Ariostea, kteří jsou zárukou dokonalého designu a bezkonkurenční kvality. Keramická může být i venkovní dlažba, kde je však na místě zohlednit základní parametry – mrazuvzdornost, protiskluznost, nasákavost nebo tvrdost glazury. V současnosti nachází největší využití dlažba s tloušťkou 2 cm. Můžete ji volně ukládat do trávníků, na terče a štěrkové lože.

Rozmanitou nabídku produktů najdete na webu obklady-a-dlazba.cz. Nezapomeňte, že Kerabel není jen prodejcem vysoce kvalitní dlažby a obkladů, ale zároveň poskytuje i poradenství. Mezi další služby, které vám usnadní výběr je vizualizace, která vás ujistí v nejlepším řešení.

Publikováno: 13. 12. 2012

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: dlažby | dlaždice | kerabel | obklady