Zahrada a rostliny

Motorová sekačka Honda: Pomocník, se kterým vás bude sekání trávy bavit

Sezóna sekání trávy je v plném proudu a pokud máte tuto činnost na seznamu důležitých úkolů i vy, nezoufejte. Zeptáte-li se svých sousedů, jestli je sekání obtěžuje, anebo si ho naopak užívají, pravděpodobně dostanete několik různých odpovědí. První skupina preferuje jiné aktivity, ale ta druhá již poznala, že díky Hondě má i tak nezáživná práce šťávu. Rozhodnutí je na vás – buďto budete zápasit se stávající sekačkou, nebo si pořídíte nástroj, se kterým vám půjde sekání od ruky…

Honda není jen světoznámý výrobce špičkových automobilů – první sekačky na trávu značky Honda se dostaly na evropský trh v druhé polovině 70. let minulého století. Všechny stroje jsou dotaženy do posledního detailu, neustále podléhají inovacím a v sortimentu zahradní techniky patří k absolutní špičce. Dalším důvodem, který by vás mohl přesvědčit právě o Hondě, je široká dodavatelská a servisní síť.

Buďme však trochu konkrétnější, co přesně nabízí motorové sekačky Honda, které jsou aktuálně v prodeji? Mezi obecné vlastnost patří odolnost, nízká hmotnost a úspornost. Nás však zaujaly především následující funkce:

Speciální žací nůž – co se stane s obyčejným nožem při nárazu do pevnější překážky? Zlomí se. Speciální žací nože sekaček Honda dokáží absorbovat energii při nárazu, zdeformují se, ale nezlomí. Díky tomu jsou provozní náklady výrazně nižší a celková životnost stroje delší. A co je ještě lepší? Twin blade neznamená nic jiného než přítomnost dvou nožů namísto jednoho.

Funkce roto-stop – u běžných sekaček musíte vypnout motor a až poté se zastaví rotace nožů. Díky funkci roto-stop nic takového dělat nebudete. Kdykoliv budete potřebovat odklidit věci před sekačkou, můžete ji nechat zapnutou – nože se vypínají nezávisle na motoru.

Za zmínku stojí také funkce SMART Drive pro plynulou regulaci rychlosti. Proč se omezovat na několik předdefinovaných rychlostí, když si můžete navolit vlastní tempo?

A kdyby vám to nestačilo, zahradní stroje Honda disponují také funkcí mulčování (stačí stisknout tlačítko) a hravě si poradí i s mokrou trávou.

Tak co na to říkáte? Vyberte si svého pomocníka dříve, než vám tráva přeroste přes hlavu. Najdete ho na www.hondastroje.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.