Zahrada a rostliny

Nesnášíte údržbu trávníku? Se sekačkou od Hondy se na něj budete těšit!

Léto se nese v duchu pohodové relaxace u bazénu, grilování… a v neposlední řadě také údržbě zahrady. Naprostým základem je sečení trávy, které se nevyhne nikdo, tedy ani vy. Tedy za předpokladu, že netoužíte po zarostlé džungli plné klíšťat. Je tedy na čase oprášit sekačku a odbýt letošní premiéru. Nechce se vám do toho, protože máte ve sklepě či v garáži potížistu, který svou práci nedělá tak, jak by měl? V tom případě vám nezbude, než se poohlédnout po novém stroji, ale protentokrát vsaďte na prověřenou kvalitu. Investice se vám vyplatí, věřte nám.

S kvalitní sekačkou je údržba trávníku jedna radost. Velký sběrný koš, který vás nenutí neustále přerušovat práci, výkonný, ale zároveň úsporný a vysoce spolehlivý motor, šikovný pojezd s regulací rychlosti a v neposlední řadě také funkce mulčování, kterou aktivujete jediným posunutím páčky. Vaše zahradní technika tohle neumí? Ta od Hondy ano.

Zahradní technika Honda nemusíme sáhodlouze představovat. Téměř čtyřicet let platí za absolutní špičku a každý, kdo měl byť jedenkrát motorovou sekačku v ruce, konkurenci nadobro zavrhl. A to bez nadsázky, neustálé inovace a praktické funkce, kterými technika Honda disponuje, povýšili rutinní a nepříliš oblíbenou práci na zábavu.

Benzínové sekačky Honda jsou dražší než „no name“ modely, ale na druhou stranu vám vydrží mnohonásobně déle a poskytnou vám netušený komfort. A nezáleží na tom, jestli sáhnete po modelu s ocelovým podvozkem z řady IZY nebo luxusní plastové sekačce z řady HRX. Zmíněným plastem se nenechte zmást, sekačky De Luxe HRX se vyrábí z extrémně pružného a odolného plastu, který nerozhodí téměř nic.

Všechny motorové sekačky Honda mají speciální žací nůž, který se při nárazu zdeformuje tak, aby absorboval většinu energie a nezlomil se. V případě HRX vám budou při sekání asistovat dva nože zároveň (funkce Twin Blade), které každé stéblo rozsekají na několik drobných kousíčků. A by toho nebylo málo, Honda je sekačka na mokrou trávu – nepřizpůsobujte svůj časový harmonogram počasí a nečekejte na to, až bude trávník dostatečně suchý. Se strojem Honda posekáte a posbíráte i mokrou trávu.

A tím výčet výhod teprve začíná. Některé modely mají funkci Roto-stop, která umožňuje okamžité vypnutí rotace nožů, aniž by bylo nutné vypnout motor. Za pozornost stojí také SMART Drive, díky které lze plynule ovládat rychlost dle potřeby…

Zahradní stroje Honda nejsou jen pro fajnšmekry a ty nejnáročnější. Jsou pro každého, koho už nebaví vyčerpávající dřina. Dejte vale své staré (sekačce) a pořiďte si novou (Hondu). Sexy fotografie a další informace, které vás o výhodách utvrdí, najdete na www.hondastroje.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.