Způsoby vytápění

Krby jsou krásné, úsporné a nastolí romantickou atmosféru

Podzim je v plném proudu, ale stále máte dostatek času na stavební úpravy, díky kterým prožijete studené měsíce mnohem příjemně. Kam tím míříme? Představte si sálavé teplo z rodinného krbu, který dominuje vašemu obývacímu pokoji. Přítomnost ohně nastolí romantickou atmosféru a utvrdí vás v tom, že není jediný důvod opouštět domov!

Krb má své místo i v moderní domácnosti

Krby se opět dostávají do popředí zájmu a hodí se do všech typů interiérů. Není to tak dávno, kdy byly nedílnou součástí domů, nicméně měly ryze praktický charakter. Dnes neslouží jen jako okamžitý zdroj tepla, ale také jako unikátní architektonický prvek, který pozvedne úroveň bydlení.

Přítomnost krbu slibuje množství výhod, díky kterým si ho zamilujete. Náklady na vytápění jsou velmi nízké, což v době, kdy cena energie neustále roste, rozhodně přijde vhod. Spalování krbového dřeva je ekologické a vy získáte příjemné teplo bezprostředně poté, co zažehnete oheň. Za zmínku samozřejmě stojí i široké možnosti z hlediska designového pojetí – na své si přijdou příznivci klasiky i moderního minimalismu.

Profesionálové vám postaví krb, který si zamilujete

Rozhodnete-li se pro vlastní krby, obraťte se na profesionály, kteří se postarají o perfektní výsledek. Pokud vás zajímají krby Karlovy vary, případně realizace v okolí měst Most, Teplice, Chomutov či krby Ústí nad Labem, bude se vám hodit tip na zkušené kamnáře z firmy KrbyPelant s.r.o. S prázdnou neodejdou ani zájemci o krby Žatec a vzdálenější lokality.

Firma KrbyPelant je členem Cechu kamnářů a zabývá se prodejem a stavbou krbů, krbových a kachlových kamen mnoho let. Spolupracuje s předními českými i zahraničními výrobci a zajistí pro vás realizaci na klíč. Kamnáři využívají moderní technologie, jakožto i léty osvědčené postupy.

Veškeré informace a fotogalerie realizovaných prací najdete na www.krbypelant.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.