Krby jsou krásné, úsporné a nastolí romantickou atmosféru

Podzim je v plném proudu, ale stále máte dostatek času na stavební úpravy, díky kterým prožijete studené měsíce mnohem příjemně. Kam tím míříme? Představte si sálavé teplo z rodinného krbu, který dominuje vašemu obývacímu pokoji. Přítomnost ohně nastolí romantickou atmosféru a utvrdí vás v tom, že není jediný důvod opouštět domov!

Krb má své místo i v moderní domácnosti

Krby se opět dostávají do popředí zájmu a hodí se do všech typů interiérů. Není to tak dávno, kdy byly nedílnou součástí domů, nicméně měly ryze praktický charakter. Dnes neslouží jen jako okamžitý zdroj tepla, ale také jako unikátní architektonický prvek, který pozvedne úroveň bydlení. Přítomnost krbu slibuje množství výhod, díky kterým si ho zamilujete. Náklady na vytápění jsou velmi nízké, což v době, kdy cena energie neustále roste, rozhodně přijde vhod. Spalování krbového dřeva je ekologické a vy získáte příjemné teplo bezprostředně poté, co zažehnete oheň. Za zmínku samozřejmě stojí i široké možnosti z hlediska designového pojetí – na své si přijdou příznivci klasiky i moderního minimalismu.

Profesionálové vám postaví krb, který si zamilujete

Rozhodnete-li se pro vlastní krby, obraťte se na profesionály, kteří se postarají o perfektní výsledek. Pokud vás zajímají krby Karlovy vary, případně realizace v okolí měst Most, Teplice, Chomutov či krby Ústí nad Labem, bude se vám hodit tip na zkušené kamnáře z firmy KrbyPelant s.r.o. S prázdnou neodejdou ani zájemci o krby Žatec a vzdálenější lokality. Firma KrbyPelant je členem Cechu kamnářů a zabývá se prodejem a stavbou krbů, krbových a kachlových kamen mnoho let. Spolupracuje s předními českými i zahraničními výrobci a zajistí pro vás realizaci na klíč. Kamnáři využívají moderní technologie, jakožto i léty osvědčené postupy.
Veškeré informace a fotogalerie realizovaných prací najdete na www.krbypelant.cz.

Publikováno: 10. 10. 2015

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Adam

Tagy: krby | krby karlovy vary | krby ústí nad labem | krby žatec