Interiér

Dejte svému bydlení duši. Pořiďte si nové podlahy!

Podlaha, to je duše celého interiéru. Udává jeho tempo a navozuje nám příjemný pocit, který se umocňuje s každým dalším krokem… Anebo taky ne, pokud si na výběru podlahové krytiny nedáme záležet a nezohledníme naše požadavky. Nevyznáte-li se v současných trendech a nemáte-li ponětí ani o základních vlastnostech jednotlivých podlahových krytin, natož abyste byli schopni pokládky, obraťte se na profesionály. Dnes vám představíme někoho, kdo dodává, montuje a pokládá podlahy a podlahové krytiny v jihočeském regionu. Firma podlahy Prokeš na trhu působí patnáctým rokem a pokud bydlíte v Českých Budějovicích a okolí, neváhejte využít jejích služeb i vy.

Odborníci z firmy Podlahy České Budějovice – Jaroslav Prokeš moc dobře ví, jak je podlaha důležitá a ochotně vám poradí s výběrem konkrétní podlahové krytiny. Zdarma pro vás vypracují cenovou kalkulaci a zařídí vše od dodávky prvotřídních materiálů, až po finální montáž. Bude-li zapotřebí kompletní rekonstrukce, provedou také vyrovnání podkladu a související práce. Samozřejmostí je důraz na každý detail a naprostou spokojenost zákazníka. Fotogalerie realizovaných podlah si můžete prohlédnout na www.podlahy-prokes.cz. V nabídce podlahových krytin najdete dřevěné, PVC, laminátové, plovoucí, korkové a vinylové podlahy, ale také moderní materiály jako marmoleum a linoleum.

Pokud si potrpíte na přírodní materiály, sáhněte po marmoleu nebo korkové podlaze:

Přírodní linoleum (marmoleum) – antibakteriální materiál, který se chlubí dlouhou životností (údajně až 70 let) a mechanickou odolností. Je vhodný pro všechny, kteří mají rádi bezprostřední blízkost přírody a nechtějí mít doma klasické umělé linoleum. Hodí se i do velmi namáhaných prostor a vzhledem ke svému složení (100 % přírodní látky) je ekologické a plně odbouratelné přírodními procesy.

Marmoleum

Korková podlaha – korek se v posledních letech dostává do popředí a stejně jako marmoleum evokuje přirozený vzhled. Korkové podlahy jsou antistatické, hypoalergenní a perfektně izolují teplo i zvuk. Šmrnc jim dodává povrchová úprava lakem, olejem nebo vinylovou fólií.

Korková podlaha

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.