Když krb, tak od specialisty

Léto je sice v plném proudu, ale je třeba předvídat dopředu. Nebude to trvat dlouho a rtuť na teploměrech zase na několik dlouhých měsíců klesne. Vzpomeňte si na letošní jaro, kdy jsme s údivem sledovali sněhovou nadílku a modlili se, aby se počasí konečně umoudřilo. Jak to bude příští rok, sice předpovědět nedokážeme, ale můžeme se zařídit tak, aby zima neměla šanci. Jen si to představte – dorazíte domů po těžkém dni v práci a přivítá vás sálavé teplo, které se line z vašeho nového krbu. Žádný nemáte? Možná byste o něm měli začít uvažovat.

Nekupujte zajíce v pytli

Ale teď vážně. Poptávka po krbech stále roste a nabídka je proto rok od roku širší. Na tom by samozřejmě nebylo nic špatného, ovšem za předpokladu, že by všichni prodejci nabízeli kompletní servis. Ve skutečnosti často ani sami neví, co prodávají a o nějakém odborném poradenství nebo demonstraci produktu na prodejně proto nemůže být řeč. Ostatně mnoho internetových prodejců ani showroom nemá.

Krbová kamna nepatří mezi artikly, které bychom kupovali pravidelně a i ty nejlevnější představují poměrně velkou investici. Při výběru krbu proto buďte opatrní a nenechte se nalákat na nejnižší cenu. Naopak se zaměřte na kvalitu a obraťte se na někoho, kdo vám nabídne zmíněný kompletní servis – od poradenství až po finální montáž. A když jsme u toho, o někom bychom věděli.

Od krbových kamen až o luxusní krby

Společnost Krby style spolupracuje s významnými dodavateli a v její nabídce nechybí krbová kamna, biokrby, topeniště, ale také exkluzivní krby značek jako jsou Dik Geurts, Focus a Fire Tube. Toužíte-li po krbu, který pozvedne úroveň vašeho bydlení i po estetické stránce, jste na správném místě. Sortiment si můžete prohlédnout na webové prezentaci www.krby-style.cz, nebo se vydat na osobní prohlídku do pražského showroomu. Adresu a spoustu dalších informací najdete na zmíněném webu.

Publikováno: 23. 07. 2013

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: biokrby | krb | krby | krby style | topeniště