Zahrada a rostliny

Zahradní domek patří na každou zahradu. I na tu vaši!

Léto je konečně tady a počasí přeje každému, kdo rád tráví čas na zahradě. Patříte do této skupiny nadšených zahrádkářů také, ale máte pocit, že vám na té vaší něco podstatného chybí? Pořádně se rozhlédněte a odpovězte si na otázku, zdá máte dostatek úložného prostoru na všechny věci či místo, kde můžete relaxovat i v momentě, kdy se z nebe spustí proudy vody. Ne? Pak byste si měli pořídit zahradní domek. Bezesporu se stane dominantou vaší parcely.

Jaký typ zahradního domku potřebujete?

Ještě před tím, než se pustíte do stavby nebo si zahradní domek objednáte již zhotovený, zvažte, jakým způsobem jej budete využívat. Potřebujete spíše odkladiště na nářadí, příslušenství, hračky vašich dětí, sportovní potřeby či jiné věci, nebo přístřešek, který vám poskytne komfortní posezení i za špatného počasí?

Zda si zahradní domek postavíte svépomocí, nebo si pořídíte hotový zahradní domek, rozhoduje vaše láska ke kutilství, zručnost a specifické požadavky. Pravdou je, že jen opravdu šikovný kutil zvládne postavit dřevěnou stavbu srovnatelnou s domky od renomovaných výrobců. Nechcete-li riskovat, že se vám konstrukce sesype jako domeček z karet, investujte do certifikovaného výrobku z kvalitního a ekologického materiálu.

Která značka je ta „nej“?

Výrobců zahradních domků není zrovna málo a proklestit se nabídkou zabere spoustu času stráveného porovnáváním. Podstatné je, aby stavby splňovala přísné kvalitativní normy (chcete přece, aby vám vydržela) a odpovídala plánovanému způsobu využití. Takříkajíc sázkou na jistotu jsou výrobky značek Herold a Palmako – vyrábí se z prvotřídního dřeva, mají pevnou a stabilní konstrukci, dobře vypadají a jsou velmi komfortní.

Tak co vy na to? Dopřejete si pěknou zahradní stavbu a začnete si užívat léto plnými doušky? Skvělé zahradní domky koupíte zde.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.