Vybíráme myčku na nádobí

Máte už dost každodenního umývání nádobí? Nejste sami, tuto nepříjemnou činnost pravidelně proklíná celá řada žen a ještě více mužů. Umýváním často trávíme více času, než je nám milé a zdaleka nejhorší jsou situace, kdy na nás čekají talíře a hrnky, které se nahromadily v průběhu několika dní. Umýt horu nádobí může trvat i několik hodin a jistě uznáte, že je celá řada příjemnějších věcí. Chcete-li si ušetřit spoustu práce, pořiďte si myčku a dejte umývání špinavých hrnců navždy sbohem. Vzhledem k velmi široké nabídce myček se vám bude hodit několik základních tipů, kterými byste se měli při nákupu řídit.

Myčka, která šetří

Umýváte-li nádobí několikrát denně, dost možná spotřebujete značné množství vody. Nová myčka vám ušetří nejen spoustu času, ale tak peněz. Jistě, musíte počítat se vstupní investicí několika tisíc, ale na druhou stranu nespotřebuje ani zdaleka tolik vody. Aby se vám myčka opravdu vyplatila, zaměřte se na nejvyšší energetickou třídu. V prodeji je celá řada levných, ale energeticky náročných zařízení, které umývání nádobí prodraží. Mnohem výhodnější je připlatit si pár tisíc za kvalitní a energeticky nenáročnou myčku, než se pak podivovat nad vysokými účty za elektřinu. Moderní myčky nádobí mají navíc takzvaný šestý smysl, který je činí ještě úspornějšími.

Elegance za skvělou cenu

Myčka na nádobí je nejen neocenitelný pomocník, ale také stylový prvek ve vaší kuchyni. Moderní myčky se mohou pochlubit exkluzivním designem a celou řadou barevných kombinací. Bíle zboží už není pouze bílé a mezi nejpopulárnější varianty patří chromované provedení. Zároveň se můžete rozhodnou, zda bude lepším řešením volně stojící, či vestavěná myčka. Vestavěné myčky nádobí šetří místo a vypadají jako by byly součástí kuchyňské linky. Jejich cena je sice poněkud vyšší, ale vzhledem k tomu, jak dobře vypadají, se do nich vyplatí investovat.

Publikováno: 04. 05. 2012

Kategorie: Elektronika

Autor: Adam

Tagy: myčka | myčka na nádobí | vestavěná myčka | whirlpool. myčka whirlpool