Skvělé tipy

Vaše starosti na hlavu někoho jiného: Hondl Global Services zajišťuje komplexní správu a úklid nemovitostí

Vlastnictví nemovitosti je nedílně spojeno s celou řadou více či méně náročných činností. Ať už máte na starost bytový dům, kancelářský komplex, výrobní halu, sklad nebo jiný komerční či soukromý objekt, musíte se starat o pravidelný úklid, údržbu zeleně a v neposlední řadě také o zabezpečení před nezvanými hosty. Jenomže co když není komplexní péče o nemovitost ve vašich časových možnostech a raději byste se soustředili na jiné aktivity? Řešení je snadné, obraťte se na někoho, kdo se o kompletní údržbu postará efektivněji než vy.

Naprosto zásadní je výběr partnera, kterému komplexní správu majetku svěříte. Má-li být spolupráce efektivní a výhodná, zvolte renomovanou společnost se širokým záběrem činností a dlouholetými zkušenostmi v oboru. Zvučnému jménu se těší společnost HONDL GLOBAL SERVICES a.s. (HGS), jejíž služby momentálně využívá více než osm set klientů. Procesy se řídí standarty ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. Mimo vysoké kvality služeb se můžete spolehnout na individuální přístup, naprostou profesionalitu a moderní zázemí.

Buďme však konkrétnější, co pro vás mohou profíci z HGS udělat?

  • V prvé řadě se postarají o jednorázový nebo pravidelný úklid (mimo jiné také stavební a průmyslový úklid), desinfekční a hygienický servis.
  • HGS můžete bez obav svěřit také zelené plochy v okolí i uvnitř objektu. Údržba zeleně zahrnuje vše od sekání trávníku, až po péči o památné stromy či pravidelnou zálivku rostlin ve vaší kanceláři.
  • V rámci security servisu vám možná přijde vhod instalace kamerového systému, recepční služby, bezpečnostní audit nebo ostraha objektů kvalifikovaným pracovníkem.

A ani tím široká nabídka služeb nekončí. HGS zajišťuje také provozovně technický management, dočasnou výpomoc externími pracovníky (temporary help) a outsourcing logistiky. Chcete-li se o jednotlivých službách dozvědět další informace, pokračujte na www.hgs.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.