Ložnice

Využíváte potenciál vaší ložnice?

Je velmi zvláštní, že ačkoliv v ložnici trávíme jednu třetinu, často i menší polovinu dne, většinou ji v rámci rekonstrukce bydlení posouváme až na poslední příčky v pomyslném žebříčku priorit. Ložnice se zkrátka netěší našemu zájmu tak, jako třeba kuchyně či obývací pokoj. Je to škoda, protože potenciál moderní ložnice je skutečně obrovský. Díky pestré nabídce nábytku, postelí a dekorací, lze z ložnice udělat skutečně velmi útulné místo, které se vám nebude chtít ráno opouštět. Možná, že by stálo za to srovnat možnosti ložnice před několika desítkami let s tou dnešní. Jestlipak se vaše ložnice podobá spíše té z dob dávno minulých, nebo si nezadá s nejnovějšími trendy.

Praktický nábytek ušetří spoustu místa

Ložnice nepatří k největším místnostem a proto je třeba šetřit každým centimetrem čtverečním. Díky modernímu nábytku můžete ušetřit opravdu mnoho místa a vaše ložnice tak bude vypadat mnohem vzdušněji. Nábytek na míru dovoluje maximálně využít prostor, který by jinak zůstal nevyužitý. Velmi populární jsou vestavěné šatní skříně, které vypadají velmi elegantně. Rozhodně lépe, než obrovská almara, která zabírá polovinu celé místnosti. Ložnici si však samozřejmě můžete zařídit zcela podle svého vkusu. Máte-li rádi rustikální nábytek, určitě se pro vás najde takový, který bude splňovat všechny moderního ložnicového nábytku. Mějte na paměti, že čím méně nábytku, tím bude ložnice opticky větší a budete se v ní cítit pohodlněji. Celkový dojem může podtrhnout moderní výmalba s jednou dominantní zdí.

Nepodceňujte výběr postele a matrace

Důležitý je nejen nábytek, ale také postel s matrací. Na těch se skutečně nevyplácí šetřit, protože se jedná o investici do vašeho zdraví. Na zdravotní matraci se vám bude spát mnohem lépe, než na klasické válendě a vaše záda se budou cítit jako v bavlnce. Moderní matrace jsou perfektně anatomicky tvarovány tak, aby se záda nedeformovala a vy se tak cítili maximálně pohodlně.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.