Kancelář

Kancelář v místě bydliště nedělá dobrotu – přesuňte své podnikání za pár korun do Prahy

Spousta podnikatelů řeší sídlo firmy následujícím způsobem – nechávají si obchodního rejstříku zapsat adresu svého bydliště. Jde o logický krok, který je do jisté míry výhodný. Nepotřebujete-li vlastní kancelář, byla přece škoda platit horentní sumy za pronájem. A nevýhody? Až vám budou klienti a obchodní partneři několikrát denně zvonit u dveří a dožadovat se osobní schůzky, vaše rodina vám zřejmě nepoděkuje. Nehledě na to, že pro spoustu klientů může být sídlo na vlastní adrese známkou nedůvěryhodnosti. Jak by se vám líbilo přesídlit do Prahy a platit méně než tisícovku za měsíc?

V Praze jen virtuálně

Nepotřebujete-li ke svému podnikání fyzické prostory, máme pro vás skvělou zprávu. Právě vám je totiž určena populární služba známá jako virtuální sídlo firmy, jejíž podstatou je sdílení jedné kanceláře několika subjekty. Virtuální kancelář však není to samé jako co-working centrum. Na vaší nové adrese se totiž fyzicky nacházet nebudete. Veškerou administrativu, tedy přeposílání mailů a jiné korespondence, za vás zařídí virtuální asistentka a v případě potřeby budete moct využít plně vybavený konferenční sál. Není to přeci jen lepší než projednávat důležitý byznys v obýváku?

Prestiž velkoměsta

Mezi největší výhody virtuálního sídla společnosti v Praze patří velmi nízká cena, ale také fakt, že vaše firma bude na okolí působit mnohem solidnějším dojmem. S požadavkem na přesídlení firmy do virtuální kanceláře se můžete obrátit na společnost Scott & Weber, která se mimo jiné zabývá také zakládáním společností, prodejem ready made a pronájmem již zařízených kanceláří. Své nové sídlo si můžete vybrat v jedné z pěti atraktivních lokalit a využít některou z mnoha doprovodných služeb. Další informace najdete na webu www.scottweber.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.