Vyhoďte harampádí a nastěhujte si do kuchyně robota, který zvládne úplně vše

Zdá se vám, že v kuchyni nemáte příliš mnoho místa a zároveň v ní trávíte zbytečně moc času? Spojte příjemné s užitečným a povolejte do zbraně robota. Ne, skutečně nemáme na myslí Bendera, R2D2 nebo jiné slavné stroje. Ty by vám totiž v kuchyni příliš nepomohli. Mnohem lepší službu vám dělá méně známý, ale o to praktičtější kuchyňský robot Thermomix. Nečekejte od něj zázraky – nemá zabudovaný laser a nedisponuje umělou inteligencí, na druhou stranu dokáže nahradit až 12 kuchyňským přístrojů. Zázraky se tak přeci jen konají.

Malý, stylový a stoprocentně funkční

Kuchyňský robot Thermomix dokáže mísit, vařit v páře, mixovat, vážit, míchat, šlehat, emulgovat, kontrolovaně ohřívat, hníst, vařit a sekat. I přesto je velmi kompaktní a vypadá velmi elegantně. V kuchyni vám ostudu rozhodně neudělá a navíc je navržen s ohledem na maximální bezpečnost – s vařením vám tak mohou pomáhat i vaše děti. Díky nízké spotřebě energie šetříte životní prostředí i vlastní kapsu. Vzhledem k tomu, že jednotlivé úkony provádí velmi rychle, budete mít mnohem více času na to, co vás opravdu baví. Víkendy u plotny jsou se výrobkem od společnosti Vorwerk minulostí.

Zdravé, ale chutné vaření

Zmínili jsme, že robot zvládá i vaření v páře, díky kterému si budete moct dopřát své oblíbené pokrmy i bez toho, aniž byste museli kontrolovat kalorie. Varoma mísa vám pomůže proměnit čerstvé ingredience v lahodné pokrmy tak, aby v nich zůstaly všechny chutné i zdravé složky. Obejdete se bez tuků, ochucovadel a většího množství soli – budete vařit zdravě!

Vydrží déle než průměrný spotřebič

Pomocníka si můžete nezávazně objednat přímo přes tento formulář. Domů vám ho dopraví osobní poradce, který vám všechny funkce předvede v praxi, dá vám ochutnat připravené čerstvé pokrmy a zodpoví na všechny vaše otázky. A abychom nezapomněli – Thermomix je ideální svatební dar, který ocení nejen nevěsta, ale i ženich. Přístroj se vyznačuje vysokou životností a při každodenním provozu vydrží i 15 let. Chcete-li si s ním užít ještě více zábavy, nezapomeňte navštívit online kuchařku svetreceptu.cz, kde najdete celou řadu zajímavých receptů a užitečných rad.

Publikováno: 13. 03. 2013

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: kuchyňský robot | thermomix | vaření na páře | vaření v páře | zdravé vaření