Kancelář

Dost nezdravému sezení. Pořiďte si ergonomickou kancelářskou židli!

Nesprávné sezení je pomalý zabiják. Trávíte-li denně celé hodiny za stolem a pociťujete-li bolesti zad a hlavy, permanentní únavu a nepříjemnou ztuhlost některých svalových partií, nyní již víte, kde je příčina. Přitom stačí tak málo – vybrat si kancelářskou židli s odpovídajícími ergonomickými vlastnostmi. Pokud se v bohatém sortimentu neorientujete, dejte na následující tipy. Prozradíme vám, na co je dobře při výběru židle do kanceláře myslet a který prodejce nabízí kvalitní sortiment za skvělé ceny. Jakmile se posadíte na váš nový trůn, pocítíte obrovskou úlevu!

Jaká by měla být vaše nový kancelářská židle?

Zdraví si za peníze nekoupíte, nicméně investice do špičkového posezení vašemu tělu prospěje. Pokud vám na sobě záleží, vyhněte se obloukem supermarketům a pořiďte si kancelářskou židli ve specializované prodejně. Zkušený prodejce vám rád poradí s výběrem a doporučí židli, která odpovídá vašim specifickým požadavkům.

Vyžadujte od své budoucí židle vše, co nemá ta stávající. Neměla by se lišit jen designem – pořiďte si takovou, která má odpovídající velikost, optimálně tuhý sedák, disponuje opěrkami a umožňuje regulaci jednotlivých prvků. Důležitá je také prodyšnost materiálu, snadná údržba a kvalita zpracování.

Je reálné sehnat kvalitní židli levně?

Kvalitních kancelářských židlí je takříkajíc habaděj. Ale je vůbec možné, sehnat ergonomicky navržený model za přijatelnou cenu? Odpověď vás potěší – i levné kancelářské židle mohou poskytovat komfort. U specializovaných prodejců někdy narazíte na neodolatelné akce, v rámci kterých seženete modely vyšší třídy za „pár korun“.

Nechcete-li šlápnout vedle, vsaďte na kvalitní kancelářské a konferenční židle v nabídce zavedeného e-shopu primazidle.cz. Novou židli budete mít doma do 24 hodin od potvrzení objednávky, za dopravu nezaplatíte ani korunu a dostanete garanci nejnižší ceny. Tak ať se vám zdravě sedí!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.