Exteriér

Předokenní rolety a venkovní žaluzie – moderní a praktické řešení nejen proti slunci

Nadměrné množství ostrých slunečních paprsků se často stává nevítaným hostem v naší domácnosti či kanceláři. Může zničit vybavení, vyhřát místnost tak, že setrvání v ní ohrozí naše zdraví a v neposlední řadě způsobit problémy s usínáním. Nejen z těchto důvodů je vhodné zvážit pořízení předokenních rolet nebo venkovních žaluzií.

Tyto stínící systémy mají nesporné množství výhod, díky nimž se v současné době stávají běžnou a potřebnou součástí domů, kanceláří či obchodních domů.

Předokenní rolety jsou výhodné z hlediska jejich funkčnosti. Mají izolační schopnosti, které se vyplatí zejména v zimě, a tím snižují vysoké náklady na vytápění. Zabraňují proniknutí slunečních paprsků a vytvářejí stín, který je v parných, letních dnech k nezaplacení. Dokáží zatemnit místnost i během dne, což ocení zejména ti, kteří pracují na noční směny. Chrání interiér proti UV záření, které jej může poškodit.

Hodí se rovněž jako pomocník při snižování hluku z ulice. Jsou použitelné jak pro dům, kde plní také funkci estetickou, tak pro výkladní skříň obchodu. V obou případech umožňují zabezpečit objekt proti vloupání. Ovládání je možné jak mechanicky, tak elektricky.

predokenni rolety

Venkovní žaluzie už nejsou předností pouze kancelářských prostor, jak tomu bývalo dříve. Nyní se vyplatí i do domácností, kde se osvědčují zejména pro regulaci osvětlení. Dokážou světlo rozptýlit tak, že vytvoří v interiéru příjemné prostředí bez odlesků, které zbytečně negativně působí na oči. Jednoduchá manipulace zajišťuje pohodlné naklopení do takového úhlu, který umožní regulovat přísun vzduchu.

Nemusíme se obávat působení slunce, větru a deště, jelikož se předpokládá jejich stálý vliv na povrch žaluzií, který je z kvalitních materiálů.

V současné době je možné si vybrat z mnoha barevných odstínů, přizpůsobit vzhled k fasádě domu a dokonce je ovládat pomocí dálkového ovladače. Výhodou venkovních žaluzií je možnost využití i pro verandy, terasy, altány či pergoly.

venkovni zaluzie

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.