Je libo privátní wellness? Můžete ho mít hned. Třeba na terase!

Mít doma soukromé wellness již není pouze pro „vyvolené“. Trochu luxusu si zaslouží každý, a jsou to právě vířivky, které nabízí dokonalou relaxaci těla i ducha. A teď si zkuste představit, jak se po náročném dni v práci vrátíte domů a zamíříte rovnou na terasu. Proč právě tam? Protože na vás bude čekat inovativní vířivka Softub. Je přenosná, odolná a velmi spolehlivá. Samozřejmě ji můžete umístit i jinde, třeba na zahradu či do interiéru. Překvapí vás přijatelnou cenou i kvalitou zpracování. Je radost na ni koukat, a ještě větší radost v ní odpočívat.

Je tichá

Vířivá vana Softub je tak tichá, jak jen může být. Vděčí za to technologii Whisper. Rozhodně nemusíte mít strach z toho, že by provoz čerpadel otravoval sousedy.

Je mobilní

Tělo mobilních vířivek Softub tvoří unikátní pěnový materiál PolyBond. Charakterizuje ho nízká hmotnost, měkkost, pevnost a vynikající izolační vlastnosti. Nejmenší modely váží kolem 30 kg, ale i s většími lze velmi snadno manipulovat a doslova je dokoulet tam, kde se vám to právě hodí. Během teplých měsíců budete relaxovat na zahradě a v zimě vířivku přestěhujete dovnitř.

Je pro každého

Pěna PolyBond nebyla při výrobě vířivky Softub použita pro nic za nic. Vnitřek vířivky je velmi komfortní pro každou postavu. Trysky lze nastavit tak, aby vám masáž opravdu vyhovovala. Zkrátka a dobře žádné zbytečné kompromisy.

Je úsporná

Při výběru vířivé vany by vás měly zajímat také provozní náklady. V případě všech modelů Softub počítejte s velmi úsporným provozem. Příkon je pouze 0,8 kW/h a motor je v provozu jen pár hodin denně. Přesto se můžete těšit na takřka non-stop teplou vodu. Co dodat závěrem? Až si prohlédnete fotogalerii na www.softub.cz, pravděpodobně se do moderní vířivky okamžitě zamilujete. Pravděpodobně to bude láska na celý život...

Publikováno: 03. 02. 2018

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: mobilní vířivka | softub