Interiér

Skleněné sprchové kouty sluší každé koupelně

Máte menší koupelnu, ve které pro vanu není dost místa? Nebo se jen rozhodujete, jestli pro vás nebude lepší sprchový kout a to bez ohledu na to, že by se vám vana do koupelny vešla? Výhody sprchového koutu spočívají především v nižší spotřebě vody a to až o polovinu. Samozřejmě záleží na tom, jak dlouho pod tryskami sprchové hadice strávíte a ruku na srdce – moderní sprchové panely disponují řadou relaxačních funkcí, které vás ve sprše udrží na velmi dlouhou dobu… Další pozitivum tkví v lepší přístupnosti, což ocení lidé s pohybovým omezením. A nesmíme zapomenout ani na těsnost zavíracích dveří, díky které už na podlaze nebude „povodeň“. Dnes vám představíme nejnovější trendy a utvrdíme vás v tom, že sprchový kout je dobrou volbou.

Bezrámové skleněné sprchové kouty jsou sexy

 Absolutním hitem se staly průhledné bezrámové skleněné sprchové kouty, které v koupelně navodí úplně jinou atmosféru. Co na tom, že na vás přes sklo „každý“ uvidí – není snad právě koupelna místem, do kterého během hygieny návštěvu nepouštíte? A partner, který si zrovna čistí zuby, vám přece vadit nebude. Nemusíte se bát ani údržby skleněné stěny, většinou jsou totiž speciálně upraveny proti zasychání kapek a usazování vodního kamene. Absence rámů dělá ze „sprcháče“ malé minimalistické umělecké dílo, které se stane terčem obdivu.

Líbí se vám?

V tom případě se porozhlédněte po nabídce bezrámových sprchových koutů, které vyrábí česká společnost VV SKLO s.r.o. Najdete v ní také sprchové zástěny, dveře, schodiště, skleněné stěny a další skleněné prvky. Všechny skleněné výrobky mají nezbytné atesty a certifikace a jsou propracovány do posledního detailu. Potěší vás i široký výběr kování – můžete si vybrat takové, které bude korespondovat s ostatními interiérovými prvky a tvořit kompaktní celek. V případě společnosti VV SKLO se navíc můžete spolehnout na individuální přístup a komplexní služby, které zahrnují i konzultace a návrhy na míru. Něco nám říká, že vaše nová koupelna bude neuvěřitelně atraktivní. Nemůžete se dočkat, až si dáte sprchu? Koukněte se na www.vvsklo.cz a vyberete si…Skleněný sprchový kout 3

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.