Udělejte si doma soukromé wellness centrum

Hydromasážní vanaPatříte k milovníkům relaxace a čas od času si neodpustíte návštěvu wellness centra? Moderní uspěchaná doba nám dává zabrat a bez odpočinku bychom její tempo dlouho nevydrželi. Na druhou stranu, i cesta do wellness centra je často vysilující (zejména tehdy, nachází-li se v sousedním městě) a než abychom ji absolvovali, raději ji odložíme „na jindy“. Nebylo by mnohem praktičtější mít svůj malý relaxační koutek doma? Soukromého maséra si sice většina z nás dovolit nemůže, ovšem pro hydromasážní vanu se místo určitě najde.

Objevte kouzlo hydromasážních van

Hydromasážní vany neboli vířivky či whirlpoolky se pomalu stávají součástí moderního bydlení a jakmile si jednu pořídíme, už si bez ní nedokážeme představit život. Dokonalá symfonie trysek dokáže perfektně promasírovat všechny důležité partie a dostat nás na pokraj blaha. Hydroterapie nám však nepomáhá po fyzické stránce – její účinky jsou znát i na naší psychice. Luxusní vířivky ovlivňují naše smysly aromaterapií a jemnou barvou vody, kterou podbarvuje LED osvětlení. Umí také přehrávat naší oblíbenou hudbu, která celou proceduru maximálně umocní. Aby však byly zážitky skutečně takové, jak je popisujeme, musíte být při výběru vířivé vany obezřetní. Kvalitní zařízení nepatří k nejlevnějším artiklům a proto je na místě zvolit prodejce, který má v oboru letité zkušenosti a nabízí to nejlepší, co je momentálně k dostání.

Chtějte jen to nejlepší

Jedním z nich je i firma Aquamarine Spa, která na českém trhu působí již od roku 1997 a specializuje se na prodej vířivých van a bazénů, saun a dalších wellness produktů. Společnost patří k nejvýznamnějším dovozcům v ČR i na Slovensku a nabízí pouze nejkvalitnější produkty nejvyhlášenějších světových výrobců. Součástí sortimentu jsou i vířivé vany Sundance Spas, které právem patří mezi světovou technologickou i designovou špičku. Prodávají se v šedesáti zemích světa a doma je můžete mít i vy. Nabídku interiérových a exteriérových hydromasážních van a ostatního sortimentu si můžete prohlídnout na webu aquamarinespa.cz nebo rovnou v showroomu v Praze na Chodově.

Publikováno: 05. 02. 2013

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: hydromasážní vany | lusuxní vířivky | vířivé vany | vířivky | whirlpoolky