Jak ušetřit na topení

 Možností, jak ušetřit na topení je vícero, a protože cena energií v nedávné době velmi vzrostla, mnozí z nás už s šetřením začala. Někdo se „jen“ začal víc oblékat, někdo pořídil rekuperaci vzduchu, někdo opatřil radiátory lepšími termostatickými hlavicemi, vyměnil na oknech staré a ne úplně funkční těsnění atd. Také změna způsobu vytápění byla mnohým ku prospěchu, a tak jsme mohli zaznamenat zvýšenou poptávku po kotlech na tuhá paliva. Stejně tak všichni hledali levné, ale kvalitní palivo.

Levná tuhá paliva

Pokud najdete prodejce, která nabízí levná tuhá paliva, tímto způsobem značně ušetříte. Samozřejmě, chce to koupit palivo, které má výbornou výhřevnost, jež se o teplo v domě postará rychle a dostatečně. Právě taková paliva najdete na webových stránkách rvf.eu. V nabídce jsou paliva, z nichž můžete volit dle typu použití, pracnosti obsluhy, nebo třeba podle dávky paliva.

Rádi byste koupili ekologické palivo do moderních kotlů? I takové tady prodávají. Do všech druhů automatických kotlů, krbů nebo kamen. Mají mnohé výhody, např. nebudete muset složitě řešit, jak vyčistit komín.

Výhodou je i to, že se dají dopravit dřevěné pelety, pytlované uhlí i dřevěné brikety jednoduše v pytlích na paletách. Komfortní doprava až k vám domů, snadné uklizení na místo, kde potřebujete, ale i samotná velikost jednotlivých pelet či briket, vám velmi usnadní práci. Ušetříte tím nejen peníze za energii, ale také váš čas a fyzickou námahu.

Levné dřevěné brikety

Aktuálně najdete na rvf.eu mnohé produkty za snížené ceny. Jarní akce vám přináší např. dřevěné brikety válcové TOP Flame, dubové, 480 kg s expres dopravou zdarma za cenu sníženou o 15 %. Anebo si můžete vybrat dřevěné brikety TOP Flame, bukové, RUF, 480 kg za cenu sníženou o 9 % z ceny původní.

Podívejte se na uvedené internetové stránky a nakupte si výhodně tuhá paliva na konec letošní sezony, i pro tu příští. Budete jistě spokojeni.

Publikováno: 04. 05. 2023

Kategorie: Ostatní

Autor: Martina Glosová