Ložnice

Matrace 1+1 zdarma: Super akce, které málokdo odolá

Možná jste již na slevy zanevřeli, protože se za nimi většinou skrývá nějaký háček, nicméně čas od času se přeci jen objeví nabídka, které nelze odolat. Pokud navíc řešíte rekonstrukci ložnice, pak je následující akce jako stvořena právě pro vás. Kdy renovovat, tak od základu, tedy od postele. A není tajemstvím, že mnohem důležitější než pěkný rám je kvalitní matrace. Ta bohužel nepatří k nejlevnějším artiklům, a to je hlavní důvod, proč spousta lidí nákup odkládá. Proč to rozmazávat – vy můžete získat jednu matraci zcela zdarma. Zajímají vás podrobnosti?

Nedělejte kompromisy a vyberte si matraci, která vám sedne

Na matrace 1+1 zdarma jsme narazili v e-shopu českého výrobce matrací molitan-matrace.cz. Jak už vyplývá z názvu, zakoupíte-li si u prodejce matraci, dostanete k ní zdarma ještě jednu a ušetříte tak 50 % z celkové ceny nákupu. Akce je ideální pro každého, kdo potřebuje nové matrace do manželské postele. Můžete si přitom zvolit odlišné vlastnosti obou matrací, neboť každý si pod komfortem představuje tak trochu něco jiného. Muži preferují pevnější matrace a ženy, které mají lehčí konstituci, zase měkčí variantu.

Co takhle matrace z líné paměťové pěny?

Nabídka matrací 1+1 zdarma čítá sendvičové matrace s vysokou životností. Jsou velmi pohodlné, většina modelů lze využívat z obou stran, přičemž obě strany mají odlišné vlastnosti. V praxi nejde jen o tuhost, ale také jiný materiál. Nejčastěji se k výrobě používá tzv. líná pěna, která se dokáže perfektně přizpůsobit lidskému tělo. Reaguje na teplotu a formuje se tak, aby byla maximálně pohodlná. Spánek na matraci z líné pěny je hluboký a kvalitní.

A najde se i něco pro příznivce pružinek

V akci jsou také pružinové matrace, které s někdejšími modely s velmi omezeným počtem pružin nemají nic společného. V moderních pružinových matracích je až 1000 malých pružinek v samostatných ochranných pouzdrech. Nabízí velmi poddajnou ložní plochu a u vybraných modelů lze pružiny přesouvat dle potřeby.

Tak na co ještě čekáte? Chcete-li ušetřit za kvalitní matrace, máte možnost. Produkty jsou skladem a vy je budete mít doma obratem. A poštovné je zdarma!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.