Nákup na splátky = moderní domácnost bez čekání

Přestěhovali jste se do nového bydlení, případně se rozhodli pro radikální modernizaci toho stávajícího? Nemáte-li po ruce dostatečnou hotovost, pravděpodobně se nevyhnete nákupu na splátky. Pokud jste se doposud splácení úspěšně vyhýbali a máte z něj obavy, přesvědčíme váš, že se ve skutečnosti nejedná o nic hrozného. Ba naopak – budete si moc dopřát nové domácí kino, nebo nezbytný spotřebič mnohem dříve, než na něj stihnete našetřit. A protože drtivá většina obchodníků spolupracuje se společností Home Credit, zaměřili jsme se právě na ni.

Co všechno se dá koupit na splátky?

Na splátky se dá pořídit kde co a s trochou nadsázky můžeme říct, že vám Home Credit umožní nakoupit vše od pracovních nástrojů na zahradu až po zahradní bazén. Ale vše pěkně popořádku.

Začneme u zmíněné zahrady. Spotřebitelský úvěr můžete využít na nákup dlažby, stejně jako nové pergoly, sekačky či zahradního traktůrku. Nejžádanější je ovšem černé zboží, které tvoří až 33% všech nákupů na splátky. Populární jsou i moderní úsporné spotřebiče, nábytek a počítače. Díky Home Credit se dá jednoduše pořídit úplně všechno. Výše půjčky se pohybuje mezi 3000 až 100.000 a je jen na vás, zda se rozhodnete pro jídelní stůl nebo úvěr využijete v plné výši a pořídíte si celou kuchyň.

Jak probíhá splácení?

Zboží můžete koupit ve vybraných kamenných prodejnách, ale i na internetu. Prvním krokem vždy bývá posouzení vaší schopnosti splácet a poté, co je úvěr schválen, stačí podepsat přehlednou smlouvu. Formu úhrady splátek si můžete vybrat z několika možností. Ať už složíte poměrnou část z ceny zboží, nebo naopak splátky ještě od dva měsíce odložíte, vždy si koupenou věc odvezete rovnou domů. Nákup na splátky skutečně není tak složitý, co říkáte?

Publikováno: 30. 10. 2012

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam