Skvělé tipy

Jiří Vlček: Soustružení dřeva na zakázku

Soustružení dřeva patří mezi činnosti, které se neobejdou bez patřičných znalostí, zkušeností a v neposlední řadě také technologického zázemí. Máji-li být výrobky perfektní, je zapotřebí dodržovat specifické technologické postupy a používat kvalitní materiály. A pokud nedisponujete vlastní dílnou, nezbude vám, než se poohlédnout po spolehlivém partnerovi, se kterým je radost spolupracovat. Jiří Vlček nabízí soustružení na zakázku a může se stát vašim dodavatelem širokého spektra dřevěných prvků. Zajímají vás podrobnosti?

Proč se obrátit na Jiřího Vlčka?

Najít někoho, kdo vám nabídne vysokou kvalitu i navzdory více než přijatelným cenám, není vůbec snadné. Přeci jen jde o činnost, kterou se nezabývá každý druhý a dokonce ani každý desátý. I proto je práce Jiřího Vlčka tak žádaná a dlouhodobě s ním spolupracuje spousta výrobců nábytku. V jeho portfoliu najdete truhlářské spoje, nábytkové kolíky, spojovací lamely, soustružené koule a další montážní výrobky, které nachází uplatnění v interiérovém i exteriérovém designu. Za pozornost stojí také stylové suvenýry v podobě dřevěného bicyklu zvaného „kostitřas“, legendárního Velorexu, bugatky a další.

Tak si to shrňme. Jiří Vlček dbá na vysokou kvalitu použitých materiálů a dodržuje osvědčené technologické postupy. Dodací lhůty jsou velmi krátké, takže se nemusíte bát, že budete na zboží dlouho čekat. Naopak se vám dostane individuálního přístupu, ať už vám půjde o jednorázový nákup nebo dlouhodobou spolupráci. A budete-li se chtít na cokoliv zeptat, klidně můžete. Profesionální soustružník vám ochotně vysvětlí vše, co je třeba a poradí vám s výběrem.

Nakoupit můžete i online

Pro Jiřího Vlčka je soustružení dřeva každodenní rutinou, kterou zvládá bravurně. Veškeré spojovací materiály a další výrobky si můžete prohlédnout (a objednat) na www.jiri-vlcek.eu. Případně se zastavte na provozovně v Česticích a domluvte se soustružníkem osobně.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.