Uncategorized

Dřevěné zahradní altány – kouzelná místa pro nerušenou relaxaci na zahrádě

Prosluněné jarní dny přímo vybízí k relaxaci na zahrádce a náladu nám může pokazit jen prudká změna počasí, která je pro toto období typická. Příroda je nevyzpytatelná a obloha, na které ještě před chvílí nebyl ani mráček, se dokáže v mžiku proměnit k nepoznání. Chcete-li si příjemné chvíle na čerstvém vzduchu užít naplno a nezabývat se rozmary počasí, pořiďte si altánek nebo pergolu. Oblíbená zahradní stavba by neměla chybět ani na vaší zahradě a pokud nepatříte mezi kutily, kteří se stavby zhostí svépomocí, sáhněte po hotovém řešení.

Zahradní altán může mít mnoho podob a je jen na vás, jestli si vyberete stavbu se čtvercovým nebo třeba šestistraným půdorysem. Nás zaujala nabídka altánů na http://zahradni-altanky-domky.cz, které je možné postavit i bez pevného základu. Tedy na trávu nebo zeminu, ovšem pouze typy s pevnou podlahou, díky které je stavba velmi stabilní. Tak jako tak se ale nevyhnete zarovnání a zhutnění, ideálně pak vysypání štěrkem o frakci 8 – 16 mm nebo 16 – 32 mm, který zajistí efektivní odvod vody z podlahy. Pamatujte si, že pečlivě připravený podklad zajistí vynikající stabilitu a delší životnost stavby.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vraťme se však k altánkům jako takovým. Dodavatel nabízí široké spektrum dřevěných staveb, které jsou připraveny k okamžitému užívání. Součástí altánků je i střešní krytina a nátěr, jejichž barevnou variantu si můžete vybrat dle svého vkusu. Designové provedení je velmi zdařilé a získáte nejen místo, kde se můžete schovat před deštěm nebo ostrými slunečními paprsky, ale také dominantu, která se bude na vaší zahradě vyjímat.

Altánek ze dřeva

Pokud vám altánek z nějakého důvodu nevyhovuje (např. kvůli „vzdušným“ stěnám“), vyberte si některý z mnoha typových zahradních domků. Opět se můžete spolehnout na bleskovou montáž a možnost volby nátěru a střešní krytiny. Některé zahradní domky mají vlastní terasu a o pobyt na čerstvém vzduchu tak nebudete ochuzeni. Stavba vám poslouží nejen jako místo pro relaxaci, ale během zimních měsíců i jako praktické skladiště věcí, které se vám nevešly do sklepa a garáže.

Zahradní domek ze dřeva

A když už jsme u garáže, pokud jste na ni při realizace bydlení zapomněli, pořiďte mu dřevěnou garáž. Ani tento praktický přístřešek pro auto nevyžaduje pevné základy, je velmi stabilní a v neposlední řadě velmi vkusný.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.