Kuchyně

Dopřejte svému zdraví odšťavňovač

Hledáte způsob, jak posílit svou imunitu a předejít mnoha zdravotním komplikacím? Nedůvěřujete-li „zaručeně“ funkčním doplňkům stravy, sáhněte po něčem stoprocentně přírodním. A znáte snad něco přirozenějšího, než čerstvou ovocnou šťávu? Ta je ideálním zdrojem živin, vitamin a enzymů a na rozdíl od pevné stravy tělo nezatěžuje. Lidský organismus zpracuje šťávu do 20-ti minut a využije asi 70% obsažených látek. Z pevné stravy vstřebáme asi 17% a navíc ji musíme celé hodiny zpracovávat.

Kupná je drahá? Udělejte si vlastní!

Stoprocentní ovocné šťávy (řeč je o skutečně kvalitních výrobcích, nikoliv koncentrátech, které u ovoce ani neležely) jsou poměrně drahé a každodenní pití vám může mírně nabourat rozpočet. Máte-li vlastní zahrádku a nevíte, co s ovocem, pořiďte si odšťavňovač a spojte příjemné s užitečným. Pomocí odšťavňovače můžete mít čerstvou ovocnou šťávu třeba každý den. Příprava je nenáročná a blesková. Jednoduše do odšťavňovače „nacpete“ ovoce a jediným stiskem tlačítka ho proměníte na lahodnou vitaminovou bombu.

Odšťavňovač jako dekorace

Přístroje pro odšťavňování ovoce už dávno nevypadají jako monstra, které je lepší schovat v kuchyňské lince. Naopak, modely, jako jsou odšťavňovače Catler či odšťavňovače Philips se budou ve vaší kuchyni doslova vyjímat. Elegantní a moderní tvary v chromovaném provedení zapadnou mezi další designové prvky, které již v kuchyni máte. Široký výběr kvalitních odšťavňovačů najdete na levneelektro.cz. Jeden z největších prodejců elektroniky nabízí nízké ceny a expresní dodání. Také už se nemůžete dočkat, až se posilníte osvěžující ovocnou šťávou?

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.