Kuchyně

Dopřejte svému zdraví odšťavňovač

Hledáte způsob, jak posílit svou imunitu a předejít mnoha zdravotním komplikacím? Nedůvěřujete-li „zaručeně” funkčním doplňkům stravy, sáhněte po něčem stoprocentně přírodním. A znáte snad něco přirozenějšího, než čerstvou ovocnou šťávu? Ta je ideálním zdrojem živin, vitamin a enzymů a na rozdíl od pevné stravy tělo nezatěžuje. Lidský organismus zpracuje šťávu do 20-ti minut a využije asi 70% obsažených látek. Z pevné stravy vstřebáme asi 17% a navíc ji musíme celé hodiny zpracovávat.

Kupná je drahá? Udělejte si vlastní!

Stoprocentní ovocné šťávy (řeč je o skutečně kvalitních výrobcích, nikoliv koncentrátech, které u ovoce ani neležely) jsou poměrně drahé a každodenní pití vám může mírně nabourat rozpočet. Máte-li vlastní zahrádku a nevíte, co s ovocem, pořiďte si odšťavňovač a spojte příjemné s užitečným. Pomocí odšťavňovače můžete mít čerstvou ovocnou šťávu třeba každý den. Příprava je nenáročná a blesková. Jednoduše do odšťavňovače „nacpete“ ovoce a jediným stiskem tlačítka ho proměníte na lahodnou vitaminovou bombu.

Odšťavňovač jako dekorace

Přístroje pro odšťavňování ovoce už dávno nevypadají jako monstra, které je lepší schovat v kuchyňské lince. Naopak, modely, jako jsou odšťavňovače Catler či odšťavňovače Philips se budou ve vaší kuchyni doslova vyjímat. Elegantní a moderní tvary v chromovaném provedení zapadnou mezi další designové prvky, které již v kuchyni máte. Široký výběr kvalitních odšťavňovačů najdete na levneelektro.cz. Jeden z největších prodejců elektroniky nabízí nízké ceny a expresní dodání. Také už se nemůžete dočkat, až se posilníte osvěžující ovocnou šťávou?

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.