Eleganci koupelny umocní vhodně zvolený nábytek

Koupelna je úspěšně zrekonstruovaná a nemůžete se vynadívat na svěží kombinaci krásné dlažby s designovou sanitární technikou, která na živo vypadá ještě lépe než v katalogu. Celkový dojem však něco kazí... Není to náhodou nábytek, jenž jste měli v původní koupelně a bylo vám ho líto vyhodit? Pak vězte, že jste udělali chybu. Naštěstí ji můžete kdykoliv napravit, a to i přesto, že vás rekonstrukce finančně vyčerpala. Nepřestávejte číst a dozvíte se, na co se zaměřit.

Nakreslete si plánek

V koupelně není místa nazbyt, takže se zřejmě neobejdete bez důkladného plánování. Chopte se tužky a zakreslete na půdorys rozměry vybraného nábytku. Ještě před tím si samozřejmě změřte velikost volných ploch. A zjistěte si, zda jsou rozměry s umyvadlem, nebo bez něj.

Frekventované koupelny vyžadují odolný nábytek

Ve vícečlenných domácnostech přijde vhod koupelnový nábytek, který vydrží časté používání. Pokud máte pocit, že se ve vaší koupelně dveře netrhnou, raději si připlaťte za kvalitu. V menší koupelně jsou k nezaplacení hrany lepené ABS páskou, případně nábytek s několikavrstvým lakem. Jinak se kvůli vlhkosti začne brzy rozlepovat.

Nabídka je pestrá, stačí si vybrat

Doby, kdy se sortiment koupelnového nábytku omezoval na několik málo designových provedení, jsou naštěstí dávno pryč. Přesvědčit se o tom můžete u známého prodejce Nábytek Elegance, který nabízí krásný nábytek pro každé elegantní bydlení. V současné době jsou trendy závěsné systémy, protože působí vzdušně a navozují v koupelně jedinečnou atmosféru. Stylový, a přitom praktický je také koupelnový nábytek na nožičkách. Zda sáhnete po moderním lesklém lakování, nebo se budete držet při zemi s nestárnoucí matnou klasikou, je otázkou vašeho vkusu.

Publikováno: 27. 02. 2017

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: jak vybrat koupelnový nábytek | moderní nábytek do koupelny