Interiér

Eleganci koupelny umocní vhodně zvolený nábytek

Koupelna je úspěšně zrekonstruovaná a nemůžete se vynadívat na svěží kombinaci krásné dlažby s designovou sanitární technikou, která na živo vypadá ještě lépe než v katalogu. Celkový dojem však něco kazí… Není to náhodou nábytek, jenž jste měli v původní koupelně a bylo vám ho líto vyhodit? Pak vězte, že jste udělali chybu. Naštěstí ji můžete kdykoliv napravit, a to i přesto, že vás rekonstrukce finančně vyčerpala. Nepřestávejte číst a dozvíte se, na co se zaměřit.

Nakreslete si plánek

V koupelně není místa nazbyt, takže se zřejmě neobejdete bez důkladného plánování. Chopte se tužky a zakreslete na půdorys rozměry vybraného nábytku. Ještě před tím si samozřejmě změřte velikost volných ploch. A zjistěte si, zda jsou rozměry s umyvadlem, nebo bez něj.

Frekventované koupelny vyžadují odolný nábytek

Ve vícečlenných domácnostech přijde vhod koupelnový nábytek, který vydrží časté používání. Pokud máte pocit, že se ve vaší koupelně dveře netrhnou, raději si připlaťte za kvalitu. V menší koupelně jsou k nezaplacení hrany lepené ABS páskou, případně nábytek s několikavrstvým lakem. Jinak se kvůli vlhkosti začne brzy rozlepovat.

Nabídka je pestrá, stačí si vybrat

Doby, kdy se sortiment koupelnového nábytku omezoval na několik málo designových provedení, jsou naštěstí dávno pryč. Přesvědčit se o tom můžete u známého prodejce Nábytek Elegance, který nabízí krásný nábytek pro každé elegantní bydlení.

V současné době jsou trendy závěsné systémy, protože působí vzdušně a navozují v koupelně jedinečnou atmosféru. Stylový, a přitom praktický je také koupelnový nábytek na nožičkách. Zda sáhnete po moderním lesklém lakování, nebo se budete držet při zemi s nestárnoucí matnou klasikou, je otázkou vašeho vkusu.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.