Vyjádřete svou osobnost prostřednictvím obrazů na zdech

Vymalovali jste si nově byt a rádi byste jeho prázdné stěny oživili něčím novým, netradičním, co bude dokonale ladit s vaší představou o moderním bydlení? Nebo jste se třeba rozhodli pro radikální řez ve své firemní kanceláři a chcete trochu provětrat její design, aby tvořila harmonický a kreativní celek?

Ozdoby na zdi vás charakterizují

Ať už zařizujete byt či kancelář, nikdy nezapomínejte na to, že ozdoby na stěnách charakterizují obyvatele těchto prostor. Mohou být veselé, živé, ale i náladové a melancholické. Mohou uklidňovat a hladit duši, ale také probouzet tvůrčí aktivitu a burcovat zájem. Záleží jenom na vás, co si na zeď pověsíte. Jakými artefakty můžete stěny pokrýt?
  • Tištěnými obrazy
  • Malbami na plátně
  • Fotografiemi

Pro nadčasový interiér se hodí plátno

Jestliže vytváříte nadčasový interiér, potom obrazy na plátně do bytu jsou přesně tím pravým, co budete potřebovat. Malby provedené na plátně dokážou velmi jemně zachytit vnitřní svět a pocity umělce. Pokud se s malbou a tedy umělcovými pocity ztotožníte, bude obraz skvělým doplňkem vašeho interiéru. Velkou výhodou je i to, že dnes už nemusíte brát ohled na finanční otázky, protože ceny tištěných obrazů a obrazů na plátně jsou téměř srovnatelné. Proto prodej obrazů na plátně je dnes skutečně v kurzu. V nabídce je spousta motivů, z nichž je možné vybírat, od květin, přes krajiny, stromy, lidi až po abstraktní scény.

V kanceláři berte ohled i na zákazníky

Do kanceláře se výborně hodí jednodílné obrazy na zeď. I v tomto případě se dá vybírat z celé řady různých motivů. Záleží především na tom, jak se chcete v kanceláři cítit. Důležité je samozřejmě i to, zda přijímáte v kanceláři zákazníky a chcete je povzbudit ke koupi vašeho zboží nebo spolupráci s vámi. Tomu byste měli výběr obrazů také přizpůsobit. Naladit je optimisticky a vzbudit v nich důvěru.

Publikováno: 03. 08. 2016

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: obrazy do interiéru