Zahrada a rostliny

Svatba pod širým nebem v party stanu

Svatební sezóna se blíží a vy možná přemýšlíte, jak by měla vypadat ta vaše. Je to den, který by měl být dokonalý, bohužel počasí ovlivnit ani objednat nelze. Proto je vhodné se pojistit a v případě venkovní svatby si zařídit i záložní plán v podobě zahradního party stanu.

Party stan ochrání před deštěm i prudkým sluncem

I v jarních a letních měsících se bohužel můžete ve svůj významný den setkat s nepřízní počasí. Letní bouřky, vítr, déšť i nepříjemně pálící slunce vám může pokazit svatební veselí. Pokud si však obstaráte vhodný zahradní stan, nemusíte se ničeho bát.

Vybírat můžete z mnoha různých velikostí, podle toho, kolik hostů s vámi bude oslavovat váš sňatek. Od menších (3 x 6 m), přes středně velké (6,5 x 9 m) až po ty největší (6 x 12 m).

Stany jsou vyrobené z nepromokavého materiálu (polyetylen) a díky sněhově bílé barvě vypadají elegantně. Díky postranním oknům dovnitř proniká světlo a navíc budete mít přehled i o dění mimo zahradní stan, například když si budou venku hrát děti. Proti silnému větru jsou zajištěny kotvícími lany a kolíky, takže se nemusíte bát, že by vám stan uletěl. Ve večerních hodinách navíc uvítáte, že se do uzavřeného stanu nedostane chladný vzduch a také komáři. A vy můžete nerušeně slavit.

Bílá barva stanu není podmínkou. Pokud byste chtěli stan sladit s barvou vaší svatby, můžete zvolit i jiný odstín. K dispozici jsou party stany červené, zelené, modré, vínové a dokonce i černé.

Kvalitní party stany vám samozřejmě vydrží i po svatbě. Můžete je využít na různé zahradní oslavy, grilovačky s přáteli, firemní večírky i na letní dovolené apod.

Příslušenství, které se bude hodit

K party stanům je možné dokoupit i další vybavení, které by se vám mohlo hodit. Například osvětlení, moskytiéry, přenosné tašky apod.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.