Zahrada a rostliny

Svatba pod širým nebem v party stanu

Svatební sezóna se blíží a vy možná přemýšlíte, jak by měla vypadat ta vaše. Je to den, který by měl být dokonalý, bohužel počasí ovlivnit ani objednat nelze. Proto je vhodné se pojistit a v případě venkovní svatby si zařídit i záložní plán v podobě zahradního party stanu.

Party stan ochrání před deštěm i prudkým sluncem

I v jarních a letních měsících se bohužel můžete ve svůj významný den setkat s nepřízní počasí. Letní bouřky, vítr, déšť i nepříjemně pálící slunce vám může pokazit svatební veselí. Pokud si však obstaráte vhodný zahradní stan, nemusíte se ničeho bát.

Vybírat můžete z mnoha různých velikostí, podle toho, kolik hostů s vámi bude oslavovat váš sňatek. Od menších (3 x 6 m), přes středně velké (6,5 x 9 m) až po ty největší (6 x 12 m).

Stany jsou vyrobené z nepromokavého materiálu (polyetylen) a díky sněhově bílé barvě vypadají elegantně. Díky postranním oknům dovnitř proniká světlo a navíc budete mít přehled i o dění mimo zahradní stan, například když si budou venku hrát děti. Proti silnému větru jsou zajištěny kotvícími lany a kolíky, takže se nemusíte bát, že by vám stan uletěl. Ve večerních hodinách navíc uvítáte, že se do uzavřeného stanu nedostane chladný vzduch a také komáři. A vy můžete nerušeně slavit.

Bílá barva stanu není podmínkou. Pokud byste chtěli stan sladit s barvou vaší svatby, můžete zvolit i jiný odstín. K dispozici jsou party stany červené, zelené, modré, vínové a dokonce i černé.

Kvalitní party stany vám samozřejmě vydrží i po svatbě. Můžete je využít na různé zahradní oslavy, grilovačky s přáteli, firemní večírky i na letní dovolené apod.

Příslušenství, které se bude hodit

K party stanům je možné dokoupit i další vybavení, které by se vám mohlo hodit. Například osvětlení, moskytiéry, přenosné tašky apod.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.