Tipy, jak vyzdobit dětský pokoj

Máte syna nebo dceru a nechcete, aby jejich pokoj byl obyčejný a nudný? Potom se podívejte na několik našich tipů, které vám poradí, jak se dají zajímavě vyzdobit. A začneme možností, která je v posledních letech velmi oblíbená. Jsou to stylové samolepky na zeď do dětského pokoje. Skvělá možnost, jak zajímavě ozvláštnit obyčejnou a také prázdnou zeď. Rozhodně vás potěší velmi bohatý výběr motivů, které jsou právě do dětského pokoje určeny. A to bez ohledu na to, zda máte syna, nebo bez ohledu na to, zda máte dceru. Jsou však i další pozitiva, která musíme zmínit. O jaké se jedná?
  • Snadné nalepení na zeď,
  • příznivá pořizovací cena,
  • vysoká odolnost a dlouhá životnost,

Do popředí se dostávají také tapety

Jaký je rozdíl oproti samolepkám? Je celkem jasný. Samolepka klasická je jenom menším prvkem. Naproti tomu, když zvolíte třeba kvalitní tapety na zeď s květinami, které jsou ideální pro vaši dceru, nebo třeba s auty pro vašeho syna, můžete danou tapetou pokrýt celou plochu místnosti. Ideální, pokud pokoj obsahuje prázdnou stěnu, kterou chcete nějakým způsobem vylepšit. Nejenom, že má tato možnost své designové plus, ale zapomínat nelze ani na praktickou stránku. Pokud je daná stěna nevzhledná a poničená, snadno ji zamaskujete.

Zaměřte se také na okna v pokoji

Nejprve je umyjte, aby skrz ně proniklo dostatečné množství světla. A co dál? Pořiďte speciální barvy na sklo. I ty jsou u dětí a jejich rodičů velkým hitem. Můžete s nimi malovat právě na samotný skleněný povrch okna a vykouzlit zde zajímavé motivy. Nezapomínejte na to, že jejich krása se znásobí, když na ně začne svítit slunce. Navíc vás potěší, že dané barvy jsou ta praktické, že následně není jakýkoliv problém je ze skla jednoduše sloupnout. Není proto důvod obávat se jakéhokoliv náročného čištění, které by s tím mělo být spojené.

Publikováno: 13. 12. 2017

Kategorie: Bytové dekorace

Autor: Adam

Tagy: samolepky na zeď do dětského pokoje