Závitové kalibry pravé, levé i s jinými tolerancemi

Sháníte závitové kalibry? A na jaký typ závitu? Jaký rozměr? Kterou toleranci? Provedení pravé, nebo levé? Ať už sháníte cokoliv, my vám prozradíme, kde to najdete. Nemusíte vlastně ani nikam chodit, veškeré závitové kalibry si objednáte z pohodlí domova online. Obrovskou nabídku kalibrů najdete v e-shopu Kalibry.cz, který provozuje firma Michovský TOOLS. Michovský TOOLS je specialitou nejen na kalibry, ale také nástroje a měřidla pro opracování kovů.

Obrovské skladové zásoby

Jednou z velkých výhod, jež firma nabízí, je obrovská skladová zásoba. Na své kalibry tedy nemusíte dlouho čekat, velká část zakázek je expedována hned do 24 hodin. Stejná pravidla platí pro jakékoliv nástroje či měřidla, takže pokud se vám zrovna poškodí stroj nebo najednou zjistíte, že vám něco chybí, vše rychle vyřešíte.

Bohatá nabídka kalibrů

Skladové zásoby zahrnují klasické kalibry m42×1,5, ale i méně obvyklé typy. Nechybí kalibry UN, UNS, RC, Rp, BSW, NPTF, UNJEF, UNJ a mnohé další. Všechny jsou k dispozici v různých rozměrech, typicky v pravém provedení. Máte-li zájem o provedení levé či jinou toleranci, stačí říct, vše je možné vyřešit. Závitové kalibry navíc nejsou jediné. Nechybí kalibry válečkové, třmenové a mnohé další. Pokud v nabídce přesto nenajdete, co hledáte, neváhejte se ozvat. Firma je schopná vyrobit kalibr na míru podle výkresu.

Kalibry jsou dokonale přesné

Veškeré kalibry je možné dodat včetně kalibračního protokolu z akreditované laboratoře firmy Trescal. Každý kalibr je maximálně přesný a kvalitní, pokud ale potřebujete protokol, uveďte to do objednávky – nejde o žádný problém.

Možná jste právě našli svého partnera

Ve vaší firmě využíváte kalibry často? Pak víte, kde je nakupovat. Pro věrné zákazníky má navíc připravené speciální nabídky, poskytne vám zajímavé ceny. Ať už tedy sháníte kalibr m42×1,5 či jiný, určitě zamiřte na jejich web.

Publikováno: 28. 06. 2021

Kategorie: Pro kutily

Autor: Adam