Rezidence Klánovice - další luxusní rezidence na prodej

Jste nároční a nespokojíte se se standardním bydlením? Na druhou stranu – definovat standard je v dnešní době poměrně náročné. Naše požadavky se výrazně změnily a to, co jsme v minulosti považovali za přepych, dnes spadá do zavedeného průměru. Tak či onak, nový projekt zavedené developerské společnosti Konhefr se standardům vymyká ve všech směrech a pokud toužíte po výjimečném bydlení v blízkosti centra Prahy, můžete si svůj sen splnit.

Když prvorepublikový duch dominuje okolí

Společnost Konhefr na trhu působí od roku 1996 a mezi nejvýraznější počiny patří projekty Krásné Počernice nebo Na kopečku. Luxusní rezidence na prodej, kterou vám představíme dnes, jde ovšem ještě o kus dál. Najdete ji v obci Klánovice, která se nachází na východním okraji Prahy a již na první pohled evokuje bydlení vyšší třídy. Architekt se inspiroval prvorepublikovými stavbami a i to je jeden z důvodů, proč rezidenci okamžitě indentifikujete od okolních domů. Navzdory tomu ale do koloritu Klánovic perfektně zapadá a nijak ho nenarušuje.

Něco málo o Klánovicích...

Ještě než vstoupíme dovnitř, vám prozradíme pár důležitých informací o samotné lokalitě. Klánovice jsou typickou prémiovou předměstskou částí s velmi dobrou občanskou vybaveností, spoustou zeleně a klidových zón. Nechybí zde školka, škola, praktický lékař a v rámci větších nákupů lze zavítat do nedalekého obchodního centra Černý most. Anebo rovnou do centra Prahy, které je vzdáleno cca 20 – 30 minut. Za zmínku stojí také blízkost Klánovického lesa, který je součástí přírodní rezervace Klánovice – Čihadla.

Proč bydlet v rezidenci Klánovice?

Ale zpět k projektu. Rezidence Klánovice je uvnitř stejně okázalá jako její exteriér a do svého nového bytu se okamžitě zamilujete. K mání jsou bytové jednotky s dispozičním členěním od 1+kk až po 5+k a ty nejprostornější mají 135,24 metrů čtverečních. Ať už si však vyberete menší nebo větší byt, vždy vám budou dělat radost velmi kvalitní materiály. Dominantou interiérů jsou vinylové podlahy a keramické obklady. V závislosti na zvolené bytové jednotce budete mít k dispozici také sklepní kóji, balkon, terasu nebo předzahrádku. V objektu je větrací systém, plynové vytápění a výtah. Shrnuto a podtrženo, zrodily se další luxusní byty v Praze, které rozhodně stojí za pozornost. Pokud se vám vryly pod kůži stejně jako nám, nerozhodujte se dlouho. Stejně jako v případě předchozích projektů od společnosti Konhefr, bude velký zájem také o byty v rezidenci Klánovice. Klánovice 2 Klánovice 3 Klánovice 4  

Publikováno: 29. 05. 2014

Kategorie: Reality

Autor: Adam

Tagy: luxusní rezidence na prodej | luxusní rezidence v praze | rezidence klánovice