Luxusní bydlení

Rezidence Klánovice – další luxusní rezidence na prodej

Jste nároční a nespokojíte se se standardním bydlením? Na druhou stranu – definovat standard je v dnešní době poměrně náročné. Naše požadavky se výrazně změnily a to, co jsme v minulosti považovali za přepych, dnes spadá do zavedeného průměru. Tak či onak, nový projekt zavedené developerské společnosti Konhefr se standardům vymyká ve všech směrech a pokud toužíte po výjimečném bydlení v blízkosti centra Prahy, můžete si svůj sen splnit.

Když prvorepublikový duch dominuje okolí

Společnost Konhefr na trhu působí od roku 1996 a mezi nejvýraznější počiny patří projekty Krásné Počernice nebo Na kopečku. Luxusní rezidence na prodej, kterou vám představíme dnes, jde ovšem ještě o kus dál. Najdete ji v obci Klánovice, která se nachází na východním okraji Prahy a již na první pohled evokuje bydlení vyšší třídy. Architekt se inspiroval prvorepublikovými stavbami a i to je jeden z důvodů, proč rezidenci okamžitě indentifikujete od okolních domů. Navzdory tomu ale do koloritu Klánovic perfektně zapadá a nijak ho nenarušuje.

Něco málo o Klánovicích…

Ještě než vstoupíme dovnitř, vám prozradíme pár důležitých informací o samotné lokalitě. Klánovice jsou typickou prémiovou předměstskou částí s velmi dobrou občanskou vybaveností, spoustou zeleně a klidových zón. Nechybí zde školka, škola, praktický lékař a v rámci větších nákupů lze zavítat do nedalekého obchodního centra Černý most. Anebo rovnou do centra Prahy, které je vzdáleno cca 20 – 30 minut. Za zmínku stojí také blízkost Klánovického lesa, který je součástí přírodní rezervace Klánovice – Čihadla.

Proč bydlet v rezidenci Klánovice?

Ale zpět k projektu. Rezidence Klánovice je uvnitř stejně okázalá jako její exteriér a do svého nového bytu se okamžitě zamilujete. K mání jsou bytové jednotky s dispozičním členěním od 1+kk až po 5+k a ty nejprostornější mají 135,24 metrů čtverečních. Ať už si však vyberete menší nebo větší byt, vždy vám budou dělat radost velmi kvalitní materiály. Dominantou interiérů jsou vinylové podlahy a keramické obklady. V závislosti na zvolené bytové jednotce budete mít k dispozici také sklepní kóji, balkon, terasu nebo předzahrádku. V objektu je větrací systém, plynové vytápění a výtah.

Shrnuto a podtrženo, zrodily se další luxusní byty v Praze, které rozhodně stojí za pozornost. Pokud se vám vryly pod kůži stejně jako nám, nerozhodujte se dlouho. Stejně jako v případě předchozích projektů od společnosti Konhefr, bude velký zájem také o byty v rezidenci Klánovice.

Klánovice 2

Klánovice 3

Klánovice 4

 

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.