Nízkoenergetické bydlení

Park Hloubětín – nízkoenergetické a zdravé bydlení v Praze

Sníte o krásném moderním domě, obklopeného udržovaným parkem a navíc skvělou dostupností do centra velkého města? Podobně, ale ve skutečnosti ještě lépe, na tom bude nový developerský projekt skupiny JRD. Nese název Park Hloubětín a bude se nacházet uprostřed parku navazujícího na klidnou zástavbu malebných prvorepublikových vilek a zelený lesopark s Kyjským rybníkem. Okolí novostavby je zkrátka perfektní, ale jak jsou na tom samotné byty? Spousta přirozeného světla, minimum prachu, skvělé odhlučnění a zdravé mikroklima. Vzhledem k využití špičkových technologií se navíc nemusíte bát vysokých účtů za energie. A abychom nezapomněli, na problémy s parkováním rovnou zapomeňte. Součástí každé bytové jednotky je i přilehlé parkovací místo.

Místo, kde se děti nebojíte pustit ven

Byty Hloubětín jsou určeny všem, kteří hledají klidné místo k životu. Na své si přijdou zejména rodiny s dětmi. Ve vnitřním parku v okolí novostavby brzy vyrostou i dětská hřiště, sportoviště a plácky, které si děti zamilují. Radost budou mít i starší manželské páry, které hledají svůj klid. Tichá vilová čtvrť přímo vybízí k procházkám do navazujícího lesoparku. Aktivní sportovci mohou již nyní využívat cyklostezky, které byly vybudovány přímo u Parku Hloubětín. Vraťme se však ještě na chvilku k samotným bytovým jednotkám. Nové byty Praha využívají technologie, které šetří vaší kapsu. Provoz nízkoenergetického bytu vás bude stát až o polovinu méně, než v běžných bytech a to se v dobách pravidelného zdražování energií, opravdu hodí.

Stranou, ale stále ve hře

Preferujete bydlení v parku, ale nemůžete se vzdálit z dosahu velkoměsta? Nebudete muset. Kouzlo projektu tkví nejen ve stavbě samotné, ale především její poloze. K tomu, abyste se dostali do stanice metra B Hloubětín, potřebujete jen 5 minut chůze. Tramvajovou zastávku máte ještě blíže, rovnou u projektu.

Nabízí se tedy otázka, zda má bydlení v Hloubětíně nějakou chybu. Nic není dokonalé a ani developerské projekty Praha od JRD mají své vady na kráse – počet bytů je omezený a nedostane se tak na každého…

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.