Ecocity Malešice: Nízkoenergetické byty na Praze 10

V Praze je zkrátka blaze, ale v některých specifických lokalitách se žije ještě lépe. Příkladem budiž Praha 10, kterou si v posledních letech oblíbila řada známých developerských společností. Ideální volbou, která nabízí všechny výhody hlavního města a přesto si zachovává klidný charakter a dostatek zeleně, je projekt Ecocity Malešice. Z jedné strany jej obklopuje rozlehlý Malešický park, který v blízké budoucnosti čeká rozsáhlá revitalizace a ze strany druhé přirozený les. Není divu, že se do této lokality stěhují především rodiny s dětmi a rezidenti toužící po klidu. Patříte do této skupiny i vy?

Občanská vybavenost Prahy 10 uspokojí i ty nejnáročnější

Pro Prahu 10 je samozřejmá vynikající občanská vybavenost a široká škála veřejných služeb. Byty Praha 10 jsou nedaleko od vzdělávacích zařízení - nachází se zde mateřské a základní školy, gymnázia a střední školy, ale také vyšší odborná škola. Nechybí nákupní střediska (nákupní centrum Flora), nemocnice, příjemné kavárny a restaurace či sportovní areály (Hector, Třebešín). Za sportem lze vyrazit také přímo do Malešického parku. byty-praha-10 Dopravní dostupnost je na velmi vysoké úrovni a na Václavské náměstí se metrem (stanice A) dostanete za pouhých 10 minut. V bezprostředním okolí projektu Ecocity Malešice jsou také autobusové a tramvajové zastávky – problém s dopravou zde opravdu nehrozí.

Nízkoenergetické byty nabízí spoustu prostoru

Byty Malešice jsou situovány v dokonalém prostředí a celkový dojem umocňuje všudypřítomná zeleň. Díky nízkoenergetickému standardu (na výstavbu byly využity převážně přírodní materiály) budoucí obyvatelé ušetří nemalé částky za energie, ale ani tím výhody bydlení v Ecocity Malešice nekončí. Bytové jednotky s dispozicemi 2+kk, 3+kk a 4+kk jsou velmi dobře prosvětlené a nabízí spoustu místa. Některé disponují balkonem, jiné terasou nebo předzahrádkou. Dispozice jednotlivých bytů lze měnit na základě specifických požadavků rezidenta. Chcete-li se ohledně developerského projektu Ecocity Malešice dozvědět další informace, pokračujte na www.bytyprodejpraha.cz, kde najdete i jiné atraktivní novostavby.

Publikováno: 28. 04. 2015

Kategorie: Reality

Autor: Adam

Tagy: ecocity malešice