Stěhování

Mezinárodní stěhování na klíč: Bez starosti po EU i mimo ni

Průměrný Čech se stěhování bojí a mění adresu jen velmi nerad. Jenomže doba si přesuny žádá, a to mnohdy i přes hranice. A zatímco přestěhovat pár krabic do vedlejšího města nepředstavuje žádný velký problém, mezinárodní stěhování je mnohem komplikovanější akce. Pokud se budete v dohledné době stěhovat do ciziny i vy, jistě vám přijde vhod pár praktických tipů. Jak stěhování do zahraničí probíhá, nám prozradili profesionální stěhováci z firmy Stěhování Trip.

Stěhování do zahraničí je již ze své podstaty náročnější než stěhování v rámci České republiky. Proto si vyžaduje velmi pečlivou přípravu a naprosto profesionální přístup. Zákazníci, kteří nemají příliš času nazbyt, využívají služby na klíč, kdy se o vše postará stěhovací firmy – dokonce i o zabalení věcí, demontáž nábytku a opětovné smontování na místě. Stačí, když stěhovákům dodáte seznam stěhovaných předmětů. Postarají se o to, aby se vaše věci dostali do cíle, a to nejen v rámci Evropské unii, ale i mimo ni.

Chystáte-li se stěhovat do země EU, nebudete potřebovat žádné speciální dokumenty. Přesto je vhodné, abyste si vytvořili seznam všech stěhovaných věcí a sepsali prohlášení, že se jedná o osobní věci a nikoliv o zboží.

V rámci mezinárodního stěhování mimo EU musí proběhnout celní řízení. Ani z tohoto procesu nemusíte míst strach, firma Stěhování Trip zařídí veškeré formality za vás. Stačí, když dodáte kopii cestovního pasu, čestné prohlášení o tom, že stěhované věci jsou váš majetek, žádost o osvobození od dovozních poplatků, prohlášení o zahájení obvyklého pobytu a případně některé další dokumenty.

V případě profesionální stěhovací služby jako Stěhování Trip proběhne vaše mezinárodní stěhování jako na drátkách. Letité zkušenosti, zodpovědný přístup stěhováků a moderní technika garantují skvělé výsledky!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.