Stěhování

Mezinárodní stěhování na klíč: Bez starosti po EU i mimo ni

Průměrný Čech se stěhování bojí a mění adresu jen velmi nerad. Jenomže doba si přesuny žádá, a to mnohdy i přes hranice. A zatímco přestěhovat pár krabic do vedlejšího města nepředstavuje žádný velký problém, mezinárodní stěhování je mnohem komplikovanější akce. Pokud se budete v dohledné době stěhovat do ciziny i vy, jistě vám přijde vhod pár praktických tipů. Jak stěhování do zahraničí probíhá, nám prozradili profesionální stěhováci z firmy Stěhování Trip.

Stěhování do zahraničí je již ze své podstaty náročnější než stěhování v rámci České republiky. Proto si vyžaduje velmi pečlivou přípravu a naprosto profesionální přístup. Zákazníci, kteří nemají příliš času nazbyt, využívají služby na klíč, kdy se o vše postará stěhovací firmy – dokonce i o zabalení věcí, demontáž nábytku a opětovné smontování na místě. Stačí, když stěhovákům dodáte seznam stěhovaných předmětů. Postarají se o to, aby se vaše věci dostali do cíle, a to nejen v rámci Evropské unii, ale i mimo ni.

Chystáte-li se stěhovat do země EU, nebudete potřebovat žádné speciální dokumenty. Přesto je vhodné, abyste si vytvořili seznam všech stěhovaných věcí a sepsali prohlášení, že se jedná o osobní věci a nikoliv o zboží.

V rámci mezinárodního stěhování mimo EU musí proběhnout celní řízení. Ani z tohoto procesu nemusíte míst strach, firma Stěhování Trip zařídí veškeré formality za vás. Stačí, když dodáte kopii cestovního pasu, čestné prohlášení o tom, že stěhované věci jsou váš majetek, žádost o osvobození od dovozních poplatků, prohlášení o zahájení obvyklého pobytu a případně některé další dokumenty.

V případě profesionální stěhovací služby jako Stěhování Trip proběhne vaše mezinárodní stěhování jako na drátkách. Letité zkušenosti, zodpovědný přístup stěhováků a moderní technika garantují skvělé výsledky!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.